Tankuj, wygrywaj, oszczędzaj!

Tankuj, wygrywaj, oszczędzaj!

20
0
PODZIEL SIĘ

Moja Moya – tankuj, wygrywaj, oszczędzaj!

Oferta stacji paliw Moya w Bielawie wyprzedza swoją różnorodnością. Klienci, który otrzymują wysokiej jakości paliwo, dodatkowo już od lipca mogą wygrać niesamowite narody. To lato pełne niespodzianek.

Rusza bowiem loteria zdrapkowa z atrakcyjnymi nagrodami dla tankujących klientów.

MOYA - REMICO Reklama 128,1x174,8 2014.06.30-01

Każdy klient, który na dowolnej stacji MOYA zatankuje minimum 20 litrów benzyny, oleju napędowego lub LPG, otrzyma kupon ze zdrapką. W puli loteryjnych nagród znaleźć będzie można samochód osobowy, jako nagrodę główną, a także motorowery, telewizory, tablety, płyny do spryskiwaczy MOYA oraz napoje energetyczne MOYA Energia – łącznie kilkanaście tysięcy nagród.

MOYA - REMICO mycie za tankowanie 128,1x174,8 2014.06.30-01

Kampania dotyczy wszystkich stacji paliw w sieci Moya w Polsce. Również więc w Bielawie klient po zakupie 20 litrów dowolnego paliwa zdrapuje pole na otrzymanym kuponie i od razu wie, czy został zwycięzcą Na naszej stacji jest gwarantowana pula nagród : skutery, tablety , telewizory oraz bony paliwowe.– mówi kierownik stacji paliw Moya w Bielawie.

Dodatkowo stacja paliw Moya posiada jako jedyna w regionie możliwość zbadania swojego stanu trzeźwości co jest niebywale wielkim atutem.

W Bielawie stacja paliw Moya oprócz ogólnopolskich akcji oferuje również wyjątkowe promocje dla klientów swojej stacji. Mycie za złotówkę? Tylko w ulubionej stacji paliw Moya, Remico. Wystarczy zatankować podczas weekendu paliwo za kwotę 100 złotych i każdy klient otrzyma mycie samochodu w myjni gąbkowej za jedynie 1 zł!

Stacja paliw Moya mieszcząca się w Bielawie przy ul. Żeromskiego 5 poprzez wysokie standardy, profesjonalną obsługę klienta, bogatą ofertę dodatkową i program rabatowy MOYA VIP, przekonuje do siebie kolejnych klientów.

Sprawdź dlaczego stacji Moya powinna być właśnie Twoja! Koniecznie skorzystaj z wakacyjnych promocji.

Poleca – Dzierżoniowski Tygodnik Powiatowy

 

 

BRAK KOMENTARZY