Szykuj się do TRAKT-u

Szykuj się do TRAKT-u

9
1
PODZIEL SIĘ

Jak co roku w maju Dzierżoniów – miasto z inicjatywą i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na TRAKT, czyli Terenowy Rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki. Dla wszystkich miłośników sportu i wspólnego spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i znajomych przygotowano na 11 maja 11 tras.

 trakt_goniec

Wszystkie grupy wystartują z dzierżoniowskiego rynku między godz. 9.00 a 15.30 i zakończą się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Uczestnicy w cenie opłaty startowej (5 zł) otrzymają pamiątkową koszulkę, bony na żywność na mecie oraz kupony konkursowe – każdemu z nich przypisana jest jakaś nagroda wręczana na mecie. Nagrodą główną tradycyjnie jest rower.

Novum w tym roku będzie ciepły posiłek przygotowany na wielkiej patelni. Ponadto mnóstwo imprez towarzyszących: III Mistrzostwa Dzierżoniowa w Grillowaniu, konkurs kulinarny, a dla najmłodszych gry i zabawy na murawie boiska.

UM Dzierżoniów

1 KOMENTARZ

  1. Tylko czy w tym roku wystarczy chociaz ta kielbaska dla uczestnika? Jakos tak Panie Grzegorzu W. nie fajnie jest obiadac in ych. Chyba sie juz Pan wystarczajaco nachapal na osirze? Chociazby na samych reklamach. Kaskz duzym strumieniem plynie do prywatnej kieszeni.

Comments are closed.