Szukali złotego pazura! Wygrali

Szukali złotego pazura! Wygrali

10
4
PODZIEL SIĘ

29 czerwca odbyła się szósta edycja bielawskiej gry terenowej Poszukiwacze Złotego Pazura. Uczestnicy jak co roku zmagali się z zaszyfrowanymi informacjami umożliwiającymi odnalezienie poszczególnych „stacji” gry. Wykonując zadania otrzymywali kolejną wskazówkę oraz cyfry do kodu, który otwierał szkatułkę, w której znajdował się cenny złoty pazur sowy.

pazur2

Z siedmiu zgłoszonych drużyn, na start zjawił się zgłoszony komplet. Drużyny łącznie liczyły 21 osób. Uczestnicy borykali się z zadaniami wymyślonymi przez organizatorów.

pazur1

Musieli rozdzielić nić na pół, wyrobić ciasto na chleb czy nauczyć na pamięć kilka zwrotek pieśni „Krwawy Sąd”. Jednym z zadań jakie musieli wykonać na stacji było wykonanie tzw. sweetfotki z wieży widokowej na górze Parkowej. W tym roku zwyciężyła drużyna rodziny Piechowiczów, na drugim miejscu była zjednoczona ekipa Sławomira Jurgowiaka i rodziny Stysiów, a na trzecim rodzina Rzeszótko. Wszystkie drużyny ukończyły grę, a debiutanci zapowiedzieli ostra walkę w przyszłym roku.Organizatorem zabawy jest Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie.

pazur3 pazur4

4 KOMENTARZE

Comments are closed.