Srebrna Odznaka Honorowa Instytutu Gospodarki Nieruchomościami dla Daniela Dubasa

Srebrna Odznaka Honorowa Instytutu Gospodarki Nieruchomościami dla Daniela Dubasa

15
22
PODZIEL SIĘ

10 października odbyło się IV Seminarium Rynku Nieruchomości podczas którego wręczane były przez wicewojewodę Ewę Mańkowską odznaczenia państwowe dla osób zaangażowanych w rozwój rynku nieruchomościami.

zeromskiego_39_(1)

W trakcie spotkania Daniel Dubas prezes MZBM Sp. z o.o. otrzymał szczególne wyróżnienie – Srebrną Odznakę Honorową, nadaną przez prestiżowy w branży związanej z nieruchomościami Instytut Gospodarki Nieruchomościami.

Wyróżnienie jest tym bardziej cenną nagrodą, że Instytut stworzony został przez organizacje pozarządowe oraz wyższe uczelnie związane z gospodarką nieruchomościami, ochroną środowiska oraz szeroko rozumianą polityką energetyczną. W ramach Instytutu współpracują organizacje pozarządowe, wyższe uczelnie, Izby i Federacje zawodowe.

Odznaka Honorowa Instytutu Gospodarki Nieruchomościami jest przyznawana osobom fizycznym, działającym na rzecz branży nieruchomości i budownictwa. Nadanie Odznaki ma na celu uhonorowanie tych osób za szczególny wkład w rozwój szeroko rozumianej gospodarki nieruchomościami, ochrony środowiska oraz działań energooszczędnych.

Przy opracowywaniu, opiniowaniu i ocenie wniosków o nadanie Odznaki Honorowej brany pod uwagę jest czas aktywnej działalności w branży nieruchomości i budownictwa. Jednym z kryteriów przyznania odznaczenia jest wielkość i znaczenie zasług kandydata oraz zasięg terytorialny jego działalności – na terenie regionu, całego kraju oraz w skali międzynarodowej.

mzbm_odznaka_490

„Nie było by tego wyróżnienia gdyby nie to, że dano mi szansę i możliwość realizowania się zgodnie z wykształceniem. Na ten zaszczyt zapracowałem wraz z moimi współpracownikami za co im serdecznie dziękuję ale najbardziej zależy mi na mieszkańcach dla których pracuję. Gdyby nie oni, ich uwagi, propozycje ale i potrzeby nie było by potrzeby rozwijania branży w zakresie zarządzania nieruchomościami. Dziękuję mieszkańcom Bielawy, właścicielom nieruchomości, że mogę praktykować na ich nieruchomościach co m.in. przyniosło mi to miłe i cenne wyróżnienie zawodowe nadane przez profesjonalistów z branży.” – mówi Daniel Dubas.

mzbm_kolejki_2

Ponadto podczas seminarium Daniel Dubas oraz Irena Zeller (Dyrektor ds. eksploatacji w MZBM Sp. z o.o.) odebrali nadane przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami licencje zarządców świadczące o posiadaniu niezbędnej wiedzy i doświadczenia w zakresie zarządzania nieruchomościami tym samym potwierdzając swój profesjonalizm w pracy zawodowej. Należy zwrócić uwagę, aby zdobyć licencję od Krajowej Izby niezbędne jest wieloletnie doświadczenie lub kierunkowe wykształcenie i potwierdzona praktyka organizowana przez nieliczne podmioty do tego uprawnione.

Rzecznik – Łukasz Masyk

22 KOMENTARZE

  1. Nie żebym jakoś dezawuował osiągnięcia Pana Dubasa, ale chwalenie się akurat takim odznaczeniem, to trochę taka wiocha. Instytut Gospodarki Nieruchomościami rozdaje te swoje odznaczenia na kilogramy, wystarczy udokumentować lata pracy związanej z nieruchomościami czy budownictwem i każdy dostanie odznakę. Masowo są rozdawane pracownikom ADMów z okazji rocznic. Chwalić się akurat taką odznaką to lekko-śmieszne zajęcie.

  2. Moja koleżanka mieszka wraz z mężem i dwojgiem dzieci na 36 metrach w kamienicy MZBM Bielawa. Rudera straszna korytarz jak po bombardowaniu. 40 lat nic nie robione a tem chłopiec dostaje odznaczenia.

  3. Powiem krótko to jest już nie smaczne. I przez to chcecie ludziom w tych ruderach powiedzieć, że co? jest wszystko w porzadku.

    • Ależ skądże?! Tymi ludźmi w ruderach to oni się nie przejmują. Puszczają pozytywne sygnały przed wyborami do wszystkich, którzy jeszcze nie zetknęli się z rzeczywistością.

  4. Gratukuje dobrego samopoczucia. Proponuje prezesie przejść sie po kamienicach i w tedy jestem przekonany odda pan tą odznakę tym którzy panu ją dali. Ja osobiście wstydzę się za was.

Comments are closed.