Spotkanie z piłkarzami braćmi Zieleńskimi

Spotkanie z piłkarzami braćmi Zieleńskimi

10
0
PODZIEL SIĘ

6 czerwca gościliśmy w naszej szkole (dzięki pośrednictwu naszego kolegi Zbigniewa Owczarka) dwóch piłkarzy – braci Piotra i Pawła Zielińskich.

EŁ 14.06 Gim Spotkanie z Zielińskimi 5

Pierwszy z nich – Piotr Zieliński jest obecnie zawodnikiem włoskiego klubu Serie A „Udinese Calcio” i reprezentacji Polski.

Brat – Paweł Zieliński od wiosny tego roku jest zawodnikiem klubu ekstraklasy Śląska Wrocław. Z tej okazji przygotowaliśmy w holu szkoły gazetkę tematyczną o Śląsku Wrocław.

EŁ 14.06 Gim Spotkanie z Zielińskimi  6

Na spotkaniu obecni byli uczniowie, którzy interesują się sportem, piłką nożną, biorą udział w szkolnych wyjazdach na mecze Śląska Wrocław. Ponadto zaprosiliśmy uczniów ze szkoły podstawowej, którzy w przyszłym roku szkolnym będą u nas uczniami klasy sportowej.

Podczas spotkania uczniowie zadawali sporo pytań dotyczących kariery obu piłkarzy. Panowie Zielińscy cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania.

EŁ 14.06 Gim Spotkanie z Zielińskimi 4

Przed i po spotkaniu uczniowie mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z zaproszonymi gośćmi. Na zakończenie wszyscy obecni uczniowie otrzymali na pamiątkę zdjęcia piłkarzy z autografami.

Na koniec nasi goście otrzymali drobne upominki.

Andrzej Rudnicki

BRAK KOMENTARZY