Spotkanie z Ministrem

Spotkanie z Ministrem

13
UDOSTĘPNIJ

25 listopada w Warszawie odbyło się spotkanie organizowane wspólnie przez Szkołę Liderów oraz Ministerstwo Rozwoju. Konferencja poświęcona została strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju widzianej z perspektywy samorządowej. Wśród uczestników spotkania był radny Rady Miejskiej Bielawy Kamil Wojciechowski (Przewodniczący Komisji Promocji i Współpracy Europejskiej oraz członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Komisji Planowania RM Bielawy).

W trakcie spotkania omówiono tematy istotne nie tylko dla rządu, ale także dla lokalnych samorządów. Rozmawiano więc o wspieraniu polskiej przedsiębiorczości, rozwoju innowacyjności polskich przedsiębiorstw, konkurencyjności gospodarki na przestrzeni najbliższych lat oraz o zarządzaniu strefami ekonomicznymi. Podczas spotkania radny Kamil Wojciechowski miał okazję rozmawiać z wiceministrem Pawłem Chorążym, którego zaprosił do Bielawy na spotkanie z przedstawicielami bielawskiego samorządu, a także na wizytację miejscowej podstrefy ekonomicznej.

UDOSTĘPNIJ

13 KOMENTARZE

  1. SLD to partyjka programowo bez wstydu z elektoratem na wymarciu tj. byli wojskowi, milicjanci, ubecy oraz szmaciaki bez matury, którzy w III RP stali się współczesnymi Dyzmami.
    Szczęśliwie to se nevrati Pane!!!

  2. Tą maturę to robiłeś chyba w związku radzieckim w szkole dla towarzyszy, widać u ciebie rusycyzmy jak zwrot „pokończyłeś”

  3. Na półmetku kadencji byłoby wskazane podsumowanie dotychczasowej działalności poszczególnych radnych.
    Jasna i czytelna wskazówka do ewentualnego głosowania za reelekcją.

Comments are closed.