Spotkanie informacyjne projektu Centrum Telepracy

Spotkanie informacyjne projektu Centrum Telepracy

6
0
PODZIEL SIĘ

centrum_telepracy

Centrum Aktywizacji Społecznej w Dzierżoniowie przeprowadza szkolenia dla telepracowników

 Osoby niepełnosprawne, które biorą udział w Projekcie Centrum Telepracy, spotkały się 10 lipca w Centrum Aktywizacji Społecznej z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Nabór do projektu jeszcze trwa. Możesz do niego dołączyć.

 Projekt ma na celu zwiększenia szans na zatrudnienie na regionalnym rynku pracy 40 osób niepełnosprawnych bez zatrudnienia z obszaru powiatu dzierżoniowskiego. Jego realizatorami są Fundacja Manufaktura Inicjatyw prowadząca dzierżoniowskie Centrum Aktywizacji Społecznej, Fundacja Imago i Reha-expert Grzegorz Żymła.

 Uczestnikami projektu są osoby niepełnosprawne, które pozostają nieaktywne zawodowo, są w wieku 15-64 lat, posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (szczególnie stopień umiarkowany i znaczny) i zamieszkują na terenie powiatu dzierżoniowskiego.

 W spotkaniu 10 lipca uczestniczyli przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wraz z kierownikiem inspektoratu Adamem Nowakiem na czele, którzy w sposób cierpliwy i wyczerpujący odpowiadali na wszystkie wątpliwości osób zainteresowanych uczestnictwem w projekcie Centrum Telepracy.

 Kolejne spotkanie informacyjne odbędzie się w CAS-ie przy ul. Nowowiejskiej 88 już 24 lipca o godzinie 11.30.

 Czytaj też:

 Odwiedź CAS i zostać telepracownikiem

 Rekrutacja do projektu „Centrum Telepracy” trwa

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY