Spływ pontonem tylko w Bardzie

Spływ pontonem tylko w Bardzie

28
0
PODZIEL SIĘ

Sezon spływów pontonowych i kajakowych w pełni. Specjalnie dla czytelników ….. proponujemy rabat w wysokości 50% dla wszystkich uczestników spływu na hasło ” DTP24″ od poniedziałku do czwartku oraz 20% w weekendy .

Podtynie

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, jest wyprawą pięcioma meandrami wśród skał wysokich na kilkadziesiąt metrów, wśród starych lasów, łąk i pół a wszystko to, w niebywałej ciszy i spokoju jaki oferują góry Bardzkie. Przygodę z pontonami lub kajakami zaczynają Państwo w Bardzie, tutaj, na przystani wodnej przy ul. Skalnej znajduje się nasza przystań wodna gdzie po zakupie biletów, wsiadają Państwo do naszego autokaru i zostają przewiezieni na górną przystań w Ławicy.

integracja

W tym miejscu, czekają instruktorzy oraz sprzęt. Po krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa na wodzie oraz pływania pontonami lub kajakami, rozpoczyna się przygoda. Odcinek jakim będą Państwo płynąć to prawie 15 km i średnio zajmuje ok 3 godzin. Nysa Kłodzka, choć jest rzeką górską, przy odpowiednio niskim stanie wody, kiedy średni poziom oscyluje w granicach 50-80 cm, polecana jest dla każdego, dla rodzin z dziećmi, dla osób bez doświadczenia. Osoby szukające większych wrażeń, powinny przepłynąć wiosną lub po obfitych deszczach, wtedy wysoki poziom wody zapewni odpowiedni dreszczyk emocji.

Zapraszamy wszystkich szukających niebanalnych form spędzenia czasu wolnego. Wszystkie informacje na naszej stronie www.ski-raft.pl lub pod numerem tel 725-300-303

BRAK KOMENTARZY