Spływ pontonem tylko w Bardzie

Spływ pontonem tylko w Bardzie

65
3
PODZIEL SIĘ

Sezon spływów pontonowych i kajakowych w pełni. Specjalnie dla czytelników Dzierżoniowskiego Tygodnika Powiatowego mamy niezwykłe niespodzianki. EKIPA SKI – RAFT ma 10 podwójnych wejściówek specjalnie dla WAS!!!! Co musicie zrobić?? Pierwsze 10osób które zaproszą na Facebooku ( https://www.facebook.com/ski.raft?fref=ts) i napiszą w komentarzu: DTP-24 – otrzymują darmowe podwójne wejściówki!!!!!!! Kto pierwszy ten lepszy!!!

Ławica-skałka

Natomiast wszyscy, którzy polubią i skomentują hasłem DTP-24.pl profil na FB SKI-RAFT otrzymują rabat w wysokości 33% na bilety!

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, jest wyprawą pięcioma meandrami wśród skał wysokich na kilkadziesiąt metrów, wśród starych lasów, łąk i pół a wszystko to, w niebywałej ciszy i spokoju jaki oferują góry Bardzkie. Przygodę z pontonami lub kajakami zaczynają Państwo w Bardzie, tutaj, na przystani wodnej przy ul. Skalnej znajduje się nasza przystań wodna gdzie po zakupie biletów, wsiadają Państwo do naszego autokaru i zostają przewiezieni na górną przystań w Ławicy.

integracja

W tym miejscu, czekają instruktorzy oraz sprzęt. Po krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa na wodzie oraz pływania pontonami lub kajakami, rozpoczyna się przygoda. Odcinek jakim będą Państwo płynąć to prawie 15 km i średnio zajmuje ok 3 godzin. Nysa Kłodzka, choć jest rzeką górską, przy odpowiednio niskim stanie wody, kiedy średni poziom oscyluje w granicach 50-80 cm, polecana jest dla każdego, dla rodzin z dziećmi, dla osób bez doświadczenia.

Osoby szukające większych wrażeń, powinny przepłynąć wiosną lub po obfitych deszczach, wtedy wysoki poziom wody zapewni odpowiedni dreszczyk emocji.

Bardo-pod-mostem

Zapraszamy wszystkich szukających niebanalnych form spędzenia czasu wolnego. Wszystkie informacje na naszej stronie www.ski-raft.pl lub pod numerem tel 725-300-303

3 KOMENTARZE

Comments are closed.