Spływ pontonem tylko w Bardzie!

Spływ pontonem tylko w Bardzie!

37
12
PODZIEL SIĘ

Sezon spływów pontonowych i kajakowych w pełni. Specjalnie dla czytelników Dzierżoniowskiego Tygodnika Powiatowego mamy niezwykłe niespodzianki. EKIPA SKI – RAFT ma 10 podwójnych wejściówek specjalnie dla WAS!!!! Co musicie zrobić?? Pierwsze  10 osób które polubią na Facebooku (https://www.facebook.com/pages/SKI-RAFT) i napiszą w komentarzu: DTP-24 – otrzymują darmowe podwójne wejściówki!!!!!!! Kto pierwszy ten lepszy!!!

Natomiast wszyscy, którzy polubią i skomentują hasłem DTP-24.pl profil na FB SKI-RAFT otrzymują rabat w wysokości 33% na bilety!

 integracja

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, jest wyprawą pięcioma meandrami wśród skał wysokich na kilkadziesiąt metrów, wśród starych lasów, łąk i pół a wszystko to, w niebywałej ciszy i spokoju jaki oferują góry Bardzkie.

Młynów-urwisko

Przygodę z pontonami lub kajakami zaczynają Państwo w Bardzie, tutaj, na przystani wodnej przy ul. Skalnej znajduje się nasza przystań wodna gdzie po zakupie biletów, wsiadają Państwo do naszego autokaru i zostają przewiezieni na górną przystań w Ławicy. W tym miejscu, czekają instruktorzy oraz sprzęt.

Bardo-pod mostem

Po krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa na wodzie oraz pływania pontonami lub kajakami, rozpoczyna się przygoda. Odcinek jakim będą Państwo płynąć to prawie 15 km i średnio zajmuje ok 3 godzin. Nysa Kłodzka, choć jest rzeką górską, przy odpowiednio niskim stanie wody, kiedy średni poziom oscyluje w granicach 50-80 cm, polecana jest dla każdego, dla rodzin z dziećmi, dla osób bez doświadczenia. Osoby szukające większych wrażeń, powinny przepłynąć wiosną lub po obfitych deszczach, wtedy wysoki poziom wody zapewni odpowiedni dreszczyk emocji.

Zapraszamy wszystkich szukających niebanalnych form spędzenia czasu wolnego. Wszystkie informacje na naszej stronie http://www.ski-raft.pl/lub pod numerem tel 725-300-303

12 KOMENTARZE

 1. Pływałem w zeszłym roku z rodziną. Były przygody, ale w sumie świetna sprawa. Bardzo zachęcam, najlepiej żeby cały ponton uczestników był sobie znany – rodzina, znajomi.

  • Masz na sobie kapok no i w koło ratowników. Nie ma sie czego bać. Wrażenia na całe życie.

   • Ale ktoś wyżej napisał, że to dla ludzi o mocnych nerwach, więc wciąz mam watpliwości…co nie znaczy, że nie mam ochoty spróbować. Boję się tylko, jak sobie poradzic jak ponton sie przewróci

    • Ponton sie nie przewróci i każdy kto ma choć troche chęci powinien sobie spłynąc. Ja płynąłem mając 63 lata, a widziałem jeszcze starsze osoby w tym również panie. Frajda niesamowita i kto wie, czy nie bedzie to stałym programem przynajmniej raz w roku. Bardzo zachęcam.

  • Swietna przygoda naprawde warto tam pojechac dużo niezapomnianych przygód polecam

Comments are closed.