Śmiertelny wypadek na trasie K-8

Śmiertelny wypadek na trasie K-8

18
2
PODZIEL SIĘ

mini_1898610 października po godzinie 7:00 na trasie K-8 na wiadukcie w okolicy Wilkowa Wielkiego doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła jedna osoba.

Jak ustalili dzierżoniowscy policjanci 39-letni kierowca samochodu ciężarowego Man z naczepą, jadąc w kierunku Wrocławia, w pewnym momencie stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, wpadł w poślizg wjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód Opel Frotera.

W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł 56-letni kierowca Opla, natomiast 60-letnie pasażer tego samochodu z licznymi obrażeniami został umieszczony w szpitalu. W miejscu wypadku policjanci zorganizowali objazdy. Utrudnienia w ruchu trwały przez ponad 3 godziny.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie.

KPP Dzierżoniów

 

 

2 KOMENTARZE

  1. Chętnie bym jakąś cykliczną akcję zorganizował ku przekonaniu rządzących do idei pociągnięcia eski przynajmniej do Kłodzka. Jak doświadczenie uczy, nic tak władz nie przekonuje, jak godzinna, może dwugodzinna blokada drogi. Np. każdy piątek od 14 do 16. Wszystkie ddzety przepuszczamy, a co inne zatrzymamy 😉
    Baardzo wiele dróg ma taki właśnie początek.

Comments are closed.