SKP Bielawianka Bielawa- Foto Higiena Gać 1:2(0:1)

SKP Bielawianka Bielawa- Foto Higiena Gać 1:2(0:1)

11
0
PODZIEL SIĘ

Już od pierwszych minut zarysowała się przewaga naszego zespołu. Kilka groźnych sytuacji pod bramką gości nie przyniosło prowadzenia. Dobre okazje miał Mateusz Szuszwalak. Gra toczyła się w środku pola z przewagą gospodarzy lecz brakowało wykończenia.

img_1967

Goście w pierwszej odsłonie oddali jeden strzał z akcji. W końcówce pierwszej połowy spotkania przy wyprowadzaniu piłki przez nasz zespół ma miejsce zajście w polu karnym z udziałem Adriana Morasza. Sędzia dyktuje rzut karny a „Adka” kara żółtym kartonikiem. I tak z przewagi naszej ekipy mamy dziwny rzut karny, który Sorbian zamienia na bramkę i kończymy pierwszą odsłonę porażką.

Po zmianie stron dalej przewaga jest po stronie bielawian, lecz mimo kilku dogodnych sytuacji, choćby po rzucie rożnym piłka zbita trafia w słupek oraz sytuacja Jarosława Rapacza nie zmieniają rezultatu. W końcówce spotkania po jednym z dośrodkowań w polu karnym dobrze zachowuje się Kamil Kuska i mamy remis.

Nasza ekipa rusza do ataku aby zainkasować komplet punktów, lecz to goście wyprowadzają kontrę i w 89 minucie ustalają wynik meczu. Szkoda bo z przebiegu spotkania nie zasługujemy na porażkę lecz na zwycięstwo. Ale za efekty artystyczne punktów się nie daje. Brakuje na pewno kogoś kto strzeli dla naszej ekipy bramkę lub dwie.

Czy rozwiązanie z Jarkiem Rapaczem z przodu to dobry pomysł pozostawiamy do oceny znawcom futbolu…

SKP Bielawianka Bielawa

BRAK KOMENTARZY