Sezon szosowy rozpoczęty!! Kryterium Boxmet Dzierżoniów!!!

12
0
PODZIEL SIĘ

6 kwietnia w Dzierżoniowie o 11.00 rozpoczął się sezon szosowy w Polsce. Zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów rywalizowali w każdej kategorii wiekowej podczas Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego. Kolarze musieli pokonać rundy liczące 1500 metrów prowadzące po wymagającej trasie.

_MG_8230 (640x427)

Zawodniczki klubu zakończyły zmagania w Międzynarodowym Kryterium Kolarskim Boxmet Dzierżoniów z piątym miejscem w elicie kobiet. Na pierwszy wyścig w sezonie jest to zadowalający wynik. Dziewczyny jechały drużynowo, zrealizowały swoje założenia taktyczne. Elita pań rywalizowała na dystansie 15 rund. 5 miejsce zajęła Natalia Mielnik, 11 była Paulina Cywińska. 14 miejsce zajęła Paula Guz a 19 była Monika Kopińska. Wśród juniorek 14 miejsce zajęła Dorota Przęzak. Wyścig wygrała Łucja Pietrzak z klubu UKS Koźminianka Koźminek.

_MG_8206 (640x427)

Dziękujemy serdecznie za obecność i wsparcie na wyścigu Panu Władysławowi Piszczałka-Przedsiębiorstwo Budowlane Atom i Budowlano-Projektowe Mat, Panu Markowi Piorunowi Burmistrzowi Miasta Dzierżoniów oraz Panu Januszowi Smolińskiemu- Prezesowi Firmy FX-Sport producent odzieży sportowej marki Verge.

_MG_8140 (640x427)

Przed dziewczynami do zmagań przystąpili młodzicy. Tutaj rywalizacja przebiegała na wysokim poziomie sportowym. Najlepiej z młodzików pojechał Krzesiński Mateusz, który zajął 13 miejsce a 23 pozycję zajął Wojciech Karpierz. 35 był Eryk Kaczor. Cały wyścig wygrał Jakubasz Mateusz z klubu UKS Koźminianka Koźminek. W rywalizacji młodziczek 18 miejsce zajęła Małgorzata Dąbrowska. Wyścig juniorek młodszych to 12 miejsce Weroniki Laszkiewicz i 24 Sandry Traczyk. W rywalizacji juniorów młodszych Michał Mroczkowski był 43.W wyścigu cyklosport wraz z mastersem Sylewster Sordyl zajął 14 lokatę a 27 był Dawidowicz Tomasz.

Niebawem zamieścimy pełną relację z pierwszych sukcesów naszych młodych adeptów kolarstwa czyli szkółki kolarskiej klubu dla dzieci z okolic Dzierżoniowa oraz pełną galerię zdjęć całego klubu!!!

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!