Sesja RM Pieszyc. Odznaka Honorowa dla Ks. Prałata Edwarda Dzika

Sesja RM Pieszyc. Odznaka Honorowa dla Ks. Prałata Edwarda Dzika

17
5
PODZIEL SIĘ

ostatni week lata 082

W czwartek, 28 sierpnia w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Pieszycach odbyła się sesja Rady Miejskiej. W sesji tej uczestniczyli dyrektorzy pieszyckich szkół. Podczas spotkania radni mieli okazję wysłuchać informacji o stanie przygotowania placówek oświatowych do nowego roku szkolnego. Prezentację na ten temat przedstawiła Jadwiga Wąsik, dyrektor ZOSiP-u.

Istotnym elementem sesji, były gratulacje od przewodniczącej Rady Miejskiej, Urszuli Kordiak oraz burmistrz miasta, Mirosława Obala złożone na ręce ks. Prałata Edwarda Dzika, Proboszcza Parafii pw. Św. Antoniego z Padwy w Pieszycach za uzyskanie Odznaki Honorowej Zasłużony dla Województwa Dolnośląskiego.

ostatni week lata 090

W następnej części sesji rajcy zajęli się projektami uchwał, a dotyczyły one udzielenia pomocy finansowej w 2015 roku na rzecz Powiatu Dzierżoniowskiego na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2877 D na odcinku Pieszyce-Bielawa”, a także przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Pieszyce w 2014 roku.

Katarzyna Krzak, fot. Katarzyna Krzak

katarzyna.krzak@tygodnik.info.pl

 

 

5 KOMENTARZE

Comments are closed.