Sesja Rady Miejskiej Dzierżoniowa (WIDEO!!!)

Sesja Rady Miejskiej Dzierżoniowa (WIDEO!!!)

18
9
PODZIEL SIĘ

Wakacje zbliżają się ku końcowi, co zwiastuje powrót do pracy miejskich radnych i zwołanie sesji Rady Miejskiej Dzierżoniowa. Po trwające blisko dwa miesiące przerwie rajcy głosowali nad przyjęciem aż 12 projektów uchwał, a dotyczyły one rozmaitych tematów.

Zapraszamy do obejrzenia materiału

9 KOMENTARZE

 1. Najważniejsze że kadencja VI rady miasta Dzierzoniowa powoli dobiega konca. Wreszcie przekrety stypendialne skonczą się. Za kadencji i wiedzy Burmistrza Marka Pioruna, Ryszarda Szydłowskiego i komisji sportu pozwolono na dokonanie przekretów piłkarskich. Po informacji o nieprawidłowosciach i sprzeciwienie których działaczy sportowych o meldowaniu fikcyjnym dziesięciu piłkarzy Lechi Dzierzoniów u sprzataczki klubowej Lechii Dzierżoniów burmistrz Dzierzoniowa i komisja Sportu przepuściła ten kant w użycie. Wyprowadzono pieniadze podatników i mieszkanców Dzierzoniowa dla obcych kopaczy zamieszkanych po za Dzierzoniowem. W komisji Sportu Dzierzoniowa w tym czasie zasiadali Andrzej Bolisiega, Adam Baginski, Iwona Cegiełka, Wanda Kunecka, Iwona Matyja, Roman Bukowski, Mirosław Piorun.
  Tylko Michał Gackiewicz i Tomasz Śnieżek się sprzeciwiali tym nieprawidłościom i przekrętom. Może ci wszyscy ,,uczciwi radni” siedzący w pierwszych ławkach w kosciele i odgrywających na pokaz Trzech króli zostaną nie wybrani w nastepnej kadencji Rady Miasta Dzierzoniowa.

  • Może dlatego Piorun nie chce kandydować, może go sumienie gryzie? on teraz taki świety sie zrobił

   • Tak nie kandyduje bo przestraszył się miesiąca i tych jego bzdur które on wypisuje. Nie bądź śmieszny człowieku.

    • Miesiąc od lat wypisuje to samo a Piorun wygrywa wybory wiec nie pieprz bzdur. Tam chodzi o coś innego, ale Piorun trzyma to w wielkiej tajemnicy. W tej sytuacji Kucharski wygra te wybory, tylko czy my też wygramy? Jako starosta był cienki, mdły bez wyrazistej postawy. Gada gładko byleby sie nikomu nie narazic. Ale skoro nie ma innego kandydata to nie ma wyboru

 2. Ciekawy jak by Piorun, Szydłowski,Wiczkowski przebrali się za Trzech Króli (dzierzoniowski OBS) czy darowane przewałki były by anulowane ? A może by było poważnej. Czy to prawda że siedzą zawsze w pierwszych ławkach w kościele ?? a może powinni przy samym ołtarzu za ksiedzem

 3. Piorun nie będzie kandydował. To już pewne. Kucharski wygra w pierwszej turze. Tylko czy będzie miał kontrkandydata? Jakoś inne ugrupowania nie pala sie do pokazania swojego kandydata.

  • Nie bój nic jeszcze jest trochę czasu i kandydat się znajdzie. Przecież Kucharski jest z platformy więc cały bagaż tej partii obciąża i jego. Dla dobrego kandydata np. z PISu wygrać z nim to pestka.

Comments are closed.