Sesja absolutoryjna w Bielawie – 25 czerwca

Sesja absolutoryjna w Bielawie – 25 czerwca

14
14
PODZIEL SIĘ

Zapraszamy na sesję Rady Miejskiej Bielawy, która odbędzie się w środę 25 czerwca o godzinie 10.00 w sali narad Urzędu Miejskiego przy ulicy Piastowskiej 1.

 sesja_listopad_2011_2

Głównym tematem obrad będzie ocena realizacji budżetu miasta za 2013 rok. Zanim radni zdecydują o tym czy udzielić burmistrzowi miasta absolutorium za wykonanie planu finansowego za poprzednie dwanaście miesięcy, odczytane zostaną m.in. sprawozdanie z wykonania budżetu i opinia wydana w tej sprawie przez Regionalną Izbę Obrachunkową. Odczytane zostaną również opinie poszczególnych komisji Rady Miejskiej.

W trakcie środowej sesji rozpatrzone zostaną także projekty uchwał i przyjęte będą plany pracy komisji Rady Miejskiej na drugie półrocze.

Rzecznik – Łukasz Masyk

14 KOMENTARZE

 1. coraz bardziej widać że rada miejska bielawy to takie szemrane bractwo do podnoszenia łapek, wierni i mierni,
  wstyd ze reprezentują nasze miasto

 2. Bo dali się radni ubezwłasnowolnić „sekretarzowi” czyli jak Kubańczycy Fidelowi Castro.

  • Trwa również dochodzenie policyjne w sprawie fatalnego zabezpieczenia przez organizatorów Moto Show 2014, w wyniku czego została poważnie ranna młoda kobieta.

   • No i co ? To ma być argument, że Dźwiniel nie będzie burmistrzem? Asa srasa nie bądź śmieszny.

    • Zdecydowanie tak. Większość kierujących spółkami i jednostkami budżetowi miasta to pospolite miernoty, których nowy burmistrz Bielawy powinien wylać „na mordę”. Ich służalczość nie idzie w parze z wiedzą i umiejętnościami.

   • Weź już daj spokój z tymi swoimi sensacyjnymi dochodzeniami, kontrolami NIK, prokuratorami i innymi historyjkami które zmyślasz jak rasowy mitoman-gawędziarz. Najpierw się człowieku nadymasz a później inni tylko smród z twoich gaci muszą wąchać. Tyle wynika z tych twoich „rewelacji na temat władzy w Bielawie”

 3. Opozycyjne PO niech popatrzy na siebie, swój rząd, swoich ministrów którzy zachowują się i gadaja jak menele na mecie a później niech krytykują Dźwiniela. Burmistrz Bielawy przy nich to cieńki Bolek

Comments are closed.