Seniorze, wybierz się do teatru

Seniorze, wybierz się do teatru

12
0
PODZIEL SIĘ

teatr

Zarząd dzierżoniowskiego koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zaprasza 9 listopada wszystkich seniorów – tych zrzeszonych w związku i tych nienależących do niego – na sztukę teatralną w Teatrze Dramatycznym w Wałbrzychu pt. „Przyszedł mężczyzna do kobiety”. Wyjazd na znakomitą komedię kosztuje tylko 22 zł.

Bohaterami sztuki Siemiona Złotnikowa jest para mocno doświadczonych przez życie, rozpaczliwie szukających ciepła i zrozumienia dojrzałych ludzi. Oboje mają podobne pragnienia. Mocno wierzą w możliwość przełamania złej passy, stworzenia prawdziwie serdecznych więzi z partnerem, rozpoczęcia nowego życia. Bez kłótni, bez awantur, bez kłamstw. Czy ledwo co zadzierzgnięty związek skruszy się, pęknie? Czy też przetrwa, choć w ułomnej formie? Oboje muszą dokonać wyboru pomiędzy dalekim od doskonałości partnerem, a samotnością…

Wyjazd na spektakl o godz. 16.30 z zatoczki przy ul. Sikorskiego, sam spektakl o godz. 18.00. Seniorzy zainteresowani wyjazdem do wałbrzyskiego teatru mogą się zapisywać w biurze PZERiI przy ul. Pocztowej 1, tel. 74 831 58 97, od poniedziałku do środy w godz. 9.00-13.00.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY