SEBASTIAN DUDEK Vice Mistrzem Polski

SEBASTIAN DUDEK Vice Mistrzem Polski

16
0
PODZIEL SIĘ

27-29 czerwca w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Zapasach w Stylu Wolnym. W Mistrzostwach udział brało 158 najlepszych zawodników z całej Polski wyłonionych po 2 Pucharach Polski.

Sebastian Dudek
Sebastian Dudek

W zawodach MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW reprezentowali : Jakub Kocerba 42kg. Sebastian Dudek 46kg oraz Eryk Sitko 76kg. Najlepiej z naszych reprezentantów walczył Sebastian Dudek który po wygraniu 3 walk dotarł do Finału Mistrzostw Polski. W finałowej potyczce nasz zawodnik musiał uznać wyższość Patryka Gołuchowskiego z klubu Dąb Brzeźnica i zdobył tytuł Vice Mistrza Polski Juniorów Młodszych w Zapasach w Stylu Wolnym w kat. 46kg. Sebastian po raz kolejny pokazał wysoki poziom sportowy gdyż w roku 2013 również zdobył tytuł Vice Mistrzowski lecz w kat. 42kg. Po 3 rundach walk VIII miejsce w Mistrzostwach zdobył Jakub Kocerba. Eryk Sitko w wadze 76kg uplasował się na XIV miejscu.

Jestem bardzo zadowolony z Sebastiana który pokazał wielki charakter w walkach. Drugi rok z rzędu stoi na podium Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych co świadczy o stałym progresie jego kariery – Norbert Warchoł.

Zarząd MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW jest bardzo zadowolony z wyników osiągniętych przez swoich zawodników w tym sezonie ponieważ nasi zawodnicy zdobyli dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Zapasach oraz 3 medale Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek w Sumo.

Stanisław Warchoł.

BRAK KOMENTARZY