Samorządowa Konwencja Wyborcza Prawa i Sprawiedliwości (WIDEO!!!)

Samorządowa Konwencja Wyborcza Prawa i Sprawiedliwości (WIDEO!!!)

15
62
PODZIEL SIĘ

IMG_0023m kopia

Od prezentacji Romana Gabrowskiego – kandydata na burmistrza Dzierżoniowa – rozpoczęła się Samorządowa Konwencja Wyborcza Prawa i Sprawiedliwości.

 

Kilkadziesiąt osób zgromadziło się 23 października w sali Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury, by zapoznać się z samorządowym programem wyborczym Prawa i Sprawiedliwości. Na wstępie czwartkowego spotkania, prowadzonego przez Janusza Maniackiego i Jarosława Kresę, odczytano list europosła Kazimierza Michała Ujazdowskiego skierowany do dzierżoniowskich kandydatów do samorządu list odczytała Irena Bukalska. Następnie zaprezentowano kandydata do Sejmiku samorządowego Województwa Dolnośląskiego – Jerzego Gierczaka. Przedstawiono również dzierżoniowskich kandydatów PiS do Rady Powiatu oraz do Rady Miejskiej Dzierżoniowa.

Roman Gabrowski - kandydat na burmistrza Dzierżoniowa
Roman Gabrowski – kandydat na burmistrza Dzierżoniowa

JK

 

62 KOMENTARZE

 1. Kucharski rządzi 8 lat i on mi teraz mówi, że ma przepis na Nowoczesny Dzierżoniów!!! To gdzie był przez te osiem ostatnich lat?

  • czas jest dobry ,nie bedą odgrzewac starych kotletow sprzed miesiaca jak robi to KW Kucharskiego vel Platforma Nie – obywatelska

 2. Tygodnik Powiatowy nie lubi pisu biorąc do wywiadu dwóch bijących lub jeżdżących po pijaku …..śmiech na cłay ddz …….

 3. każde ugrupowanie w Polsce życzyło by sobie taką skompromitowaną konkurencję jaką w dzierżoniowie wystawił pis …

  • Najbardziej skompromitowani są Ci, co uważają że „państwo Polskie nie istnieje”. Trzeba zapytać o szczegóły tej wypowiedzi ludzi od Kucharskiego, co tamci mieli na myśli.

  • Metodą działania Platformy jest niszczenie instytucji państwowych przez szczucie, dyskredytowanie czy wyszydzanie przedstawicieli państwa polskiego. Postępowano tak wobec Lecha Kaczyńskiego, demokratycznie wybranego prezydenta.
   Te same tandetne chwyty stosuje się wobec PiS i Jarosława Kaczyńskiego. W swoim orędziu premier Ewa Kopacz w jednym z pierwszych zdań nawoływała lidera opozycji, aby skończył z tą nienawiścią.
   Postawiła prezesa PiS w trudnej sytuacji, bo jak ma skończyć z nienawiścią, która jest domeną Platformy i jej płatnych admiratorów. Pan prezes próbował rozładować sytuacje podając rękę komuś, komu uczciwy człowiek ręki nie powinien podawać.
   Zdało się to na nic.
   Obecnie jesteśmy świadkami wewnątrzplatformerskiej dintojry, a ponieważ tej partii, ponoć założonej przez służby, udało się oblepić swoimi ludźmi wszelkie urzędy, na naszych oczach upada Polska.
   Żadne demokratyczne mechanizmy już nie działają. Władza znalazła się poza kontrolą.
   Marszałek Sejmu Radosław Sikorski, do niedawana najwybitniejszy dyplomata współczesnego świata i minister spraw zagranicznych III RP, denuncjuje swojego ekspryncypała Donalda Tuska w sposób bezprecedensowy. Zarzuca mu, że ten wiedząc o imperialnych zakusach Władimira Putina i planach rozbioru Ukrainy, nie dość, że nie próbował temu zapobiec, to jeszcze knuł razem z nim wespół w zespół.
   Czy jest to prywatna zemsta marszałka za to że został wykolegowany z posad unijnych i musi się marnować na drugorzędnej sejmowej synekurze, czy być może mamy do czynienia z rozgrywką służb wywiadowczych ościennych mocarstw, trudno stwierdz

   • a co pan Tusk jak obiecal to tylko obiecal!
    Rozmowa z dziennikarzem, publicystą tygodnika „wSieci” Witoldem Gadowskim.
    Stefczyk.info: Donald Tusk przyznał, że nie zamierza spełniać swojej obietnicy związanej z raportem dotyczącym afery taśmowej. Dodał, że „rozczarowanych przeprasza” i zapowiedział, że nowa władza wyjaśni sprawę. Dziwi Pana takie stanowisko?
    Witold Gadowski: Ta wypowiedź przypomina mi pewną wpadkę telewizyjną. W programie dla dzieci „Miś z okienka” emisja programu nie została wyłączona na czas. I aktor podkładający głos pod misia powiedział: „a teraz kochane dzieci możecie mnie pocałować w d…”. To poszło na antenę. Ta sytuacja przypomina mi postawę Donalda Tuska. On mówi: „nie mam raportu i co mi zrobicie? Teraz obywatele możecie mnie pocałować…” To jest cyniczne i można mnożyć na ten temat komentarze. Jednak nie zmienia to ceny tej sytuacji.
    Dlaczego Tusk sobie pozwolił?
    Donaldowi Tuskowi nie możemy niczego zrobić. On ma już swoją posadę, w której nie zależy od obywateli RP. W związku z tym nie musi nawet udawać przed nimi, że o cokolwiek się stara. On nie musi przed obywatelami prowadzić nawet PR-u. Skończył się już dla niego ten przykry obowiązek, który polegał na zarządzaniu tym, co dla niego jest „nienormalnością”, czyli Polską.
    Sądzi Pan, że Ewa Kopacz będzie chciała wyjaśnić tę sprawę?
    Spodziewam się, że Ewa Kopacz tak wyjaśni aferę, jak wyjaśniła katastrofę w Smoleńsku, gdzie kopała na metr w głąb. Ona mówiła o tym publicznie, ale okazało się, że to nie prawda. Tu jednak nie chodzi o prawdę, ale o to jak się komu wydaje.
    A może jakieś tarcia w PO sprawią, że jednak premier, albo komuś ważnemu w partii, opłacało się będzie wyjaśnić aferę taśmową?
    Ja sądzę, że nie ma takiej możliwości. Mentalność gangu jest taka, że można się wewnątrz spierać, kłócić czy walczyć ze sobą. Jednak nie może to wychodzić poza poczucie bezpieczeństwa gangu. Nie można rozbić gangu, bo wtedy wszyscy zostaną złapani i wsadzeni. Nie sądzę, by tarcia w Platformie doprowadziły do znaczących pęknięć. To są tarcia, które trafnie opisali Mazurek i Zalewski. Jak wskazali Grzegorz Schetyna będzie się uśmiechał coraz szerzej, ponieważ on będzie najczęściej występującym w Brukseli polskim ministrem. A zatem będzie miał okazję bardzo często denerwować Donalda Tuska. Takie są „tarcia” w PO, że „prezydent” Europy będzie musiał słuchać Schetyny.

    Czytaj oryginalny artykuł na: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/gadowski-w-po-jak-w-gangu,12031819789#ixzz3H8eadHLi

 4. Widzę, że jest tu sporo samozwańczych sędziów. Może się przedstawicie i napiszecie jakie szkoły prawnicze skończyliście?

 5. Marszalek Sejmu Stefan Niesiolowski polityk Platformy Obywatelskiej wpadl w furię na widok prawicowej dziennikarki Ewy Stankiewicz. Rzucil sie na jej kamere i wykrzykiwal won do Pisu. Nie wolno nam milczeć wobec takiego chamstwa napisala dziennikarka TVN Anna Kalczyńska

  „We wtorek, 1 lipca, w Strasburgu został zaprzysiężony nowy skład Parlamentu Europejskiego. Wraz z tym wygasł mandat europosła PO Jacka Protasiewicza. W następstwie tego prokuratura niemiecka oficjalnie wszczęła śledztwo przeciwko politykowi za incydent na lotnisku we Frankfurcie w lutym br. – informuje Polskie Radio Wrocław.

  Chodzi o incydent na lotnisku, gdzie nietrzeźwy szef dolnośląskiej Platformy Obywatelskie miał krzyczeć do celnika na lotnisku w niemieckim mieście Frankfurt – „Heil Hitler”. Przedstawicielka frankfurckiej prokuratury Elke Wusch tłumaczy PR Wrocław, że śledczy do czasu gdy Protasiewicz miał immunitet europosła nie podejmowali żadnych kroków w tej sprawie. – Tak uczciwie to zajmujemy się tym od 3 dni – tłumaczy Wusch.”

 6. Czy szefowie pis mogą wyjaśnić sytuacje Janusza Manieckoego czy jechał po pijaku i czy za to zwolnili go ze szkoły ???

  • Anonimy, zapytajcie najlepiej prezesa Kaczyńskiego. Jest was dwóch anonimów, no może trzech a robicie takie zamieszanie wokół tego Janusza Manieckiego, jakby on naprawdę był zagrożeniem w tej kampanii i powiem wam debile anonimowe, że JEST zagrożeniem. Dziadka w Wehrmachcie nie miał a że prawdziwy z niego Polak to i wypić musi.
   Idźcie się anonimowe chłopaki wypałować…

 7. Żeby taki droby pijaczek jak pan M. Mial coś do powiedzenia, przecież to jest żenujące. Skupisko ludzi którym nic się w życiu nie udalo , grupa ludzi zakoplesionych zflustrowanych, ktorzy teraz szukają szansy zrewanzowania się na tych normalnych.To są ci ktorzy by chcieli żeby Was odwiedziły służby specjalne o 5 rano

  • To jest zenujące że naczelny PO niejaki Donaldino dopiero przed wyborami wszedl w zwiazek malzenski sakramentalny po 20 latach na uzytek kampani wyborczej. To jest zenujace ze panowie poslowie i senatorowie z PO jezdzili do Lagiewnik na rekolekcje a POtem podnosili raczki za ustawami godzacymi w nauke spoleczna kosciola i przeciwko rodzinie,Chce zapytac parlamentarzystow – posla i senatora z ziemi dzierzoniowskiej jak to sie ma do ich uczestnictwa w kosciele. czy to tez tylko PR na uzytek ich kampanii?

 8. „Jakiej zbrodni musi dopuścić się polityk platformy, by wreszcie zostać ukarany?
  To zależy… Od wielu czynników. Lecz przede wszystkim od miejsca jakie on zajmuje w Układzie Władzy.
  Proszę mi pokazać choćby jednego członka ferajny Tuska, prosto mówiąc, nieformalnego gangu, który zawłaszczył Polskę, który został ukarany skutecznie za swoje fatalne, a nawet przestępcze działania.
  A mamy ich na prawdę sporo.
  Chlebowski – korupcja i podejrzane kontakty – ciągle się tam tuła w polityce.
  Karnowski – ewidentna korupcja, sprawy sądowe – niezniszczalny prezydent Sopotu.
  Sawicka – złapana za rękę na przestępstwie, osądzona, a potem uniewinniona.
  Drzewiecki – ewidentna korupcja i złodziejska żona – ciągle w ferajnie.
  Bohaterowie afery podsłuchowej – jeden Sienkiewicz zdjęty z ministerstwa. Lecz wkrótce dostanie intratną propozycję.
  Kopacz – publiczne, kłamstwa, mataczenie i oszukiwanie narodu – została premierem.
  Arabski – ewidentnie współwinny katastrofy smoleńskiej – „schowany”, jako ambasador w Hiszpanii.
  A to tylko wierzchołek góry lodowej, bo lista byłaby długa, jak rolka tory.

  I wreszcie – as nad asy – Radosław Sikorski – dureń, bufon i szkodnik, lecz nie wiadomo gdzie mający silne plecy. Na Kremlu?
  Taki typek powinien z trzaskiem i to raz na zawsze wylecieć z polityki po ujawnieniu podsłuchów, na których negował własną politykę zagraniczną i potężnie szkodził państwu. Nic z tego… Jest nieprzemakalny. Po trzech miesiącach rozwala obraz polskiej polityki doniesieniami o grze Putina z Tuskiem. I znowu nic. Marszałek… psia kość.

  Podejrzewam, że gdyby wpadł do przedszkola i pokroił piłą tarczową grupę niewinnych dzieci, to ferajna by go wybroniła.

  W Polsce nie ma granic dla bezczelności i przestępczej swobody działania obecnej władzy. Mogą wszystko, co tylko zapragną.
  Stawiać dworki w pięknych miejscach i ustanawiać nad tym osobistą władzę administracyjną; otwarcie handlować z ruskimi szpiegami; jako prezydent miasta skupować mieszkania po śmiesznych cenach; kompletnie pijani leżeć zarzygani na ulicy, albo w Niemczech na lotnisku wykrzykiwać Hail Hitler; czy oficjalnie raczyć się kokainą (nawet w damskim przebraniu).”

 9. – Teraz jedynym realnym wyborczym programem może być już tylko udowodnienie, że się od zawsze przestrzegało Bożych przykazań, jest się niekwestionowanym patriotą, podawało się rękę pokrzywdzonym rodzinom, poświadczone przez kogoś jeszcze bardziej znanego i o szczególnych jeszcze szerzej znanych zasługach dla dobra całej danej głosującej społeczności. Jedyną partią, która mogłaby tu prawo poświadczać jest – że się tak skrótowo wypowiem: ,,PiS i Przyjaciele” !!! .

Comments are closed.