Ryszard Dźwiniel w spocie reklamowym

Ryszard Dźwiniel w spocie reklamowym

21
38
PODZIEL SIĘ

Zobacz spot reklamowy konkursu, jaki wspólnie z burmistrzem miasta nagrały uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi. https://www.youtube.com/watch?v=dcLaNgzOD14

Burmistrz i dzieci

UM Bielawa

 

38 KOMENTARZE

 1. I kto z nim wygra wybory. NIKT. Ryszard jesteś wielki przekonałeś mnie. Głosuje na ciebie nie dlatego, że mi podoba się co robisz w Bielawie ale dlatego, że ty przynajmniej przygotowujesz sie do kampanii w przeciwieństwie do reszty leszczy.

  • Oj głupiś ty, głupiś ty. Zapytaj Ryszarda kto zapłacił za nagranie spotu. Na pewno nie Ryszard. On nie ma tego w naturze.

 2. Posługiwać się dziećmi. To już nie lekka ale gruba przesada.
  Wszyscy wiedzą, że zbliża się kampania ale robić to w taki sposób. Wiem, że zaraz rzucą się na mnie obrońcy Rycha ale tak uważam. Jeżeli ktoś nagrywa taki spot to musi się liczyć z tym, że ludzie- wyborcy będą to oceniać. ja oceniam to nagannie i dziwie się rodzicom tych małych dzieci, że zgodzili się w takiej reklamie wystąpić. Tak to reklama bo występuje w niej burmistrz który będzie ubiegał się o reelekcje w wyborach.

  • Pewnie, lepiej nic nie robić, nie pokazywać się, nie wykorzystywać. Na pewno będzie się zapamiętanym 🙂

 3. Dźwiniel jest bezwzględnym cynikiem, ale nie wygląda jak kretyn. Na zdjęciach z dziećmi i z Polakami z Kazachstanu wygląda jak rasowy mąż stanu. Przynajmniej w porównaniu z innymi regionalnymi politykami, zwłaszcza z groteskowym Guzdkiem, który do niedawna przypominał dyrektora prowincjonalnego cyrku, a teraz zaczyna przypominać błazna. Bije nawet prezencją Marka Pioruna, który – choć wygląda nieźle – trochę zanadto przypomina chodzącą reklamę protetyki stomatologicznej.

    • Obawiam się, że nie polegnie. Naukowiec z Wrocławia, pani Mesjasz, nie jest mesjaszem, nie jest nawet prorokiem z Pierdzielawy. Jeśli dojdzie do debaty, Dźwiniel zagnie ją na każdym kroku. Wystarczy, że spyta, co ona myśli o remoncie ulicy Żeromskiego, a okaże się, że ona nie wie gdzie jest ta ulica.

     • A jak p. Mesjasz zapyta p. Dźwiniela w kwestiach ekonomicznych np. czemu tak mocno zadłużył miasto i jak zamierza zmniejszyć ten dług to co będzie ?
      Albo dlaczego prezes MZBM p. Dubi nie buduje mieszkań tam gdzie burmistrz zezwala na budowę marketów.
      A p. Dźwiniel ani be ani me ani kukuryku !!!

      • Ten lis jest cwany, ale to zwykły farbowany lis. Był czerwony, a teraz próbuje się wybielić. Tak zakłamanego polityka jeszcze Bielawa nie widziała. To koniec jego kariery.

 4. A co sądzicie na temat strony Ryszarda Dźwiniela promowanej za pieniądze bielawian na portalu Doba.pl?

  Czy to jest publiczna, czy prywatna strona? Jak publiczna, to ma mieć BIP, mechanizmy kontroli publicznej, jakąś formę przejrzystości, a na bank nie może być indywidualnym lansem przedwyborczym.

  Treść wskazuje, że jest to jednak strona prywatna. Jak tak, to pełno tam kolizji z prawem autorskim.

  Radni powinni spytać kto i ile za nią zapłacił, kto i ile zapłacił Dobie za reklamę strony. Bo zapłacił, prawda? Prawda, że prawda? Żadnych podejrzeń korupcyjnych nie chcemy. Oby. Ale od tego jest opozycja w radzie, żeby powiedzieć od czasu do czasu: sprawdzam!

   • Przydupasku rysia bez matury idiotów może sobie robić z ciemnej masy bielawskiej a nie z inteligentnych ludzi.

   • Znajomy fachowiec od stronek powiedział, że taka sobie, nie powala. Zależy też na ile kasy p. Dźwiniel umówił się z p. Ostrowskim. Jak na 3 tysiące to jest w sam raz.
    Natomiast treści w niej są na poziomie Wiadomości Bielawskich czyli zerowe a nawet mniej niż zero.

  • Jeżeli jest tak, że urząd w Bielawie ma podpisana umowę z tym portalem a Ryszard Dźwiniel prywatna stronę( swoja stronę) tam reklamuje w ramach tej samej umowy. To jest już przestępstwo i radni powinni szybko to sprawdzić.

  • Biedny anonimie mam nadzieję, że ty masz maturę. Od 15 lat klepiecie i wyzywacie Ryśka od nieuków i co. Powiem ci co GÓWNO. Więcej róbcie a mniej gadajcie głupot.

 5. Uderza w dzieci pewnie szykuję sie jak one też kiedyś będą miały prawo wyboru chce być nieśmiertelny.
  Plac zabaw na dole od pieluch chce żeby czcili go
  spoty masakra grac dziećmi…
  Byla wielka debata na temat górnej Bielawy aż 6 osób przyszło a syf jak byl tak jest pan kandydat Kaptor udziela sie w kościele(diablisko)w mojej ocenie Dźwiniel z ambony przemawia,a przy placu kościelnym niema nawet jednej huśtawki ani bezpiecznej drogi do szkoły.
  Myśle że jak ta kobitka wystartuję to dobrze bo nie jest tu umaczana jak wszyscy ci panowie,i dopiero wyjdzie szydlo z worka jak ktoś obcy neutralny świerzy i nie z komuny zacznie robic porządki to wtedy wróżę panom kryminał……

 6. Tak nieetyczne zagrywki burmistrza to coraz częstsza praktyka tego pseudo-polityka. Przecież to jest jak za głębokiego PRLu! Angażowanie dzieci do polityki i poprawy wizerunku wodza. Stalin oraz I Sekretarze PZPR Bierut, a potem i Gierek też tak robili.

Comments are closed.