Ruszyła kampania wyborcza Piotra Łyżwy

Ruszyła kampania wyborcza Piotra Łyżwy

24
104
PODZIEL SIĘ

11DSCF6361

W sobotę, 13 września Piotr Łyżwa zainaugurował swoją kampanię wyborczą.

Na Placu Wolności zebrała się ponad pięćdziesięcioosobowa grupa sztabowców i sympatyków kandydata na burmistrza Bielawy, po krótkim przemówieniu i wspólnych zdjęciach ruszyła kawalkada samochodów ulicami miasta. Na wielu autach, pojawił się znak rozpoznawczy z napisem Wybieram Piotra Łyżwę! Ta oznaka sympatii, okazywana kandydatowi, świadczy o bardzo dużym poparciu bielawian dla znanego i lubianego Piotra Łyżwy.

Piotr Łyżwa Kandydat na Burmistrza Bielawy
Piotr Łyżwa Kandydat na Burmistrza Bielawy

– kocham nasze miasto i szanuję mieszkańców, dlatego z czystym sumieniem staję przed Wami bo ostatnie dwadzieścia lat pracy w samorządzie pokazało, że nie są to czcze słowa – tymi słowami Piotr Łyżwa przywitał zebranych. – kandyduję na funkcję burmistrza, bo mam pomysł, wiedzę i doświadczenie jak rozwijać Bielawę.

3333DSCF6367

Skoro przyszliście tu dzisiaj, to znaczy, że mi wierzycie i za to wszystkim z całego serca dziękuję! Cieszę się, że różne środowiska społeczne i polityczne potrafiły się porozumieć aby wspólnie pracować na rzecz przyszłości Bielawy. Nie chcę oglądać się wstecz i oceniać obecnego burmistrza, uważam jednak, że najwyższy czas na zmianę. Potrzebne są nowe, zdecydowane rozwiązania, innowacyjne pomysły i realizacja planów, które pozwolą na duży krok do przodu. Ze swej strony zapewniam, że Was nie zawiodę – powiedział kandydat na burmistrza Piotr Łyżwa.

16 listopada, w dwudziestu jeden okręgach wyborczych oddamy głos zgodnie ze swoim sumieniem, wybierzemy nowego Burmistrza i Radę Miasta, oby ten wybór pozwolił nam na lepsze życie, nie tylko w pięknie położonym ale pięknym, rozwijającym się i zadbanym mieście.

gn

104 KOMENTARZE

 1. I to jest kandydat! Brawo panie Piotrze za odwagę i deklarację zmian w naszego miasta na lepsze. Wiem że jest Pan słowny i uczciwy. Takie burmistrza potrzebuje Bielawa.

 2. Spadochroniarz, którego wzięto w zastępstwo za Mesjasza narodu. W dodatku człowiek bez ambicji, kręcili go przez 4 lata, popłynął w długi a teraz daj się ubłagać co na tym Tonacym okręcie nie było nikogo !!!!!kto mógłby wystartować. Otoczenie jest jeszcze bardziej żałosne. Nie dla psa kiełbasa, nie dla was ten urząd.

 3. Już wiadomo też kogo ta „gazeka” popiera. Tak profesjonalnego tekstu jeszcze tu nie było hahahahaha.

  • Czytałem i uważam, że jest dobrze napisane, no i byków nie ma w przeciwieństwie do twojego „inteligentnego” komentarza

  • Znam Piotr od lat wiem, że jest przygotowany do tego aby zmienć Bielawę w miasto normalnych ludzi życzę mu tego z całego serca.

   • Bielawa dłużej nie może czekć inne miasta idą do przodu wyprzedzają nas o lat. Na przykład taki Dzierżoniów. Jeszcze jedna kadencja z Dźwinielem i będzie można zaorać tą Bielawę.

 4. Słyszałem te melodie i tekst z głośnika przy lawecie jeżdżącej z banerem Piotra Łyżwy. widziałem tych ludzi, którzy rozdawali ulotki wyborcze na targowisku. I wiecie co?
  To było naprawdę ciekawe i bardzo świeże. A ludzie się szczerze uśmiechali.

 5. Ja też tak uważam,było sympatycznie i dla ludzi.Brawo panie Piotrze,tak trzymać.Czekam na kolejne akcje.

 6. Pipopieram uczciwego czlowieka Piotra popieram rowniez ludzi startujacych na radnych z jego komitetu wrocila mi nadzieja ze bedzie lepiej….dosc czerwonych o kolesiostwa

 7. łyżwa już współpracował z dźwinielem, siedzi w lokalnej polityce ćwierć wieku, co zrobił dla Bielawy? trzymał się kurczowo stołków w radzie, takiemu kandydatowi mówię nie! nie dla politykiera, który za wszelką cenę stara utrzymać się na stołkach

  • Piotr Łyżwa to człowiek który 20 lat działa w samorządach. Ma zaufanie ludzi i dał sie poznać jako człowiek inteligentny, mądry a przede wszystkim dał się poznać z ludzkiej strony.
   GŁOSUJEMY NA ŁYŻWĘ.

    • Podaj nazwisko radnego, który w pojedynkę odniósł sukces. Podaj chociaż jeden sukces przez niego osiagnięty!Jeżeli piszesz takie bzdury to znaczy, że nie rozumiesz co to demokracja, gdzie decyzję podejmuje większść 🙂

  • A co mógł zrobić wcześniej? jak wygra wybory, to dopiero wtedy pokaże jak można sprawnie zarządzać miastem. Jak na razie to drużyna Dźwiniela kurczowo trzyma sie władzy dla władzy a nie da mieszkańców

 8. A czy Ci sami ludzie na zdjęciach popierają też Pana Hałaczkiewicza czy się od niego odcinają? Bo popierać dwóch kandydatów o jeden fotel to chyba świadczy o słabości zdesperowanej grupy ludzi.

 9. A na „przedzie” Pani Nowak, właścicielka tej gazetki, to normalne?? Nie dla mnie – NIE ZAUFAM ludziom którzy się sprzedaja dla osiągnięcia wlasnych celow. Fałszywy komitet, ktory mial jednego slusznego kanydata, Pani Mesjasz a teraz ma drugiego tak samo słusznego. Rada do Piotra Lyżwy – Pan sobie zniszczyl reputacje idac do wyborow z tymi ludzmi za soba.

 10. Wyborcy nie głosujcie na ludzi którzy nie mając żadnych szans w tych wyborach próbują zaistnieć w sobie wiadomym tylko celu.

 11. Krótko – nawet zdjęcie z 4 lat wstecz, nie byliscie przygotowani – wybraliscie go na ostatnia chwile i ten numer nie przejdzie. Znowu w życiu mi nie wyszło . . . taka piosenka jest – dla was

 12. Powiem Wam to od razu, żebyście potem nie płakali – Ryszard Dźwiniel zje Was na śniadanie 😀 wygra wybory z palcem w d…. 😀 Chłopczyk Patryk który drży przed nim no i markotny Łyżwa – jestem z miasta, w którym mnie nie chcą.
  😀 Pozdrawiamy – ekipa Rysia

  • W rewanżu uprzedzam lojalnie, że po tym śniadaniu Rysiek dostanie sraczki i bryzgiem obfajda swoją ekipę 🙂
   Żeby później nie było płaczu że nie uprzedzałem 🙂

  • Bardzo mnie cieszy, że ekipa rządząca pokazuje swoje prawdziwe oblicze, z kilku powodów. Primo: w powyższej wypowiedzi jest zawarta potężna arogancja obecnej władzy. Secundo: zupełny brak szacunku dla osób, które mają czelność mieć inne poglądy, niż WY. I tercio: kompletny brak samokrytycyzmu i oderwanie od mieszkańców – tak typowe u „przyrośniętych” do fotela.

 13. Jesli tyle razy powiedzielismy NIE Łyżwie to chyba trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejśc? Tak ciężko jest zdobyć Bielawe, bo zarządza nia doskonały burmistrz, który od lat dba o mieszkańców, bezrobocie to problem całego kraju, nie tylko Bielawy, w pobliskich Zabkowicach jest jeszcze większa bryndza. Ja i moja rodzina zagłosujemy tylko na Ryszarda Dźwiniela. Panie Grzebieluch, Domagała, Raganowicz, Dragan itd – odpuścćie sobie tę dla was nie równa walkę. A to, że ktoś tu slusznie zauważył z kartką ( w dodatku odwróconą) stoi własciiel gazety – to bardziej niż niesmaczne- precends tak bezpośrednio popierać polityka.

  • No ile razy? jak do tej pory to Piotr Łyżwa wygrywał wszystkie wybory na radnego a przegrał JEDEN RAZ o 90 głosów!!! Dostał ich ponad 3 000!!! więc głosuj na kogo chcesz i nikomu takiego prawa nie odbieraj!!!

   • DTP jak zwykle niezdecydowany, najpierw p. Mesjasz, potem p. Hałaczkiewicz a teraz jeszcze kto inny kogiel mogiel, czyli galimatias.

     • Taaa 🙂 toż to dziennikarze z najwyższej półki, a Nowak zapomniał jak mu dobrze bylo „U Pana Boga za piecem” jak był Komendantem Ryszarda?? I wtedy go kochał i bronił i oj jaki dobry był

 14. Ja idę pierwszy raz na wybory samorządowe bo ukończyłem 18 lat i wybiorę pana Piotra Łyżwę, po 1 że jest popierany przez jedną z partii, którą popieram. Po 2 wiem, że będzie to osoba nieskazitelnie sprawiedliwa. Po 3 na pewno będzie reprezentował moje katolickie poglądy, po 4 jest to naprawdę osoba z wielką klasą, miły, sympatyczny, bardzo porządny człowiek, bo miałem z tym Panem zaszczyt kilka razy rozmawiać.

 15. kolejny polityczny dziad, aby przy korycie utrzymać swoje dupsko, jak zmiany w Bielawie to mają być zmiany, a nie ciągle te same twarze politykierów zawodowych, czas na młodych i niezaleznych

 16. Młody bielawianinie, zagłosuj na młodych a nie na starych pryków, którzy nieskutecznie rządzą (nie zarządzają) od 20 lat i tym się jeszcze chwalą.

 17. do Pana Anonima: ładni to tak z Urzędu Miasta pisać ? korzyastając z gminnego dostępu do internetu?

 18. apropo: nie ma młodych kandydatów z Bielawy z tego co wiem to Pan Hałaczkiewicz miał w d….. Bielawe przez ostatnie lata, a nie zyje i nie zostawia pieniedzy w tym miescie, co on soba reprezentuje….?

 19. Co taki Hałaczkiewicz może konkretnego załatwić dla Bielawy? Czy taki polityczny amator posiada tak potrzebne w dzisiejszym świecie kontakty?

  • Ta dyskucja o tym Patryku H jest zbędna. On w tych wyborach nie odegra żadnej roli. Jest, startuje i na tym to wszystko się skończy.

 20. Hałaczkiewicz zwietrzył okazje i próbuje sił. Jak mu nie wyjdzie to wróci do Wrocka wy dalej sie będziecie pałować z Ryśkiem

 21. Jak by faktycznie Hałaczkiewicz chciałby dobrze dla Bielawy to by wyciągnął wnioski ze wszystkich wyborów które się odbywały i by zjednał się z opozycją. A nie pokazywał pseudo ambicje z racji tego, że opozycja go nie wystawiła na kandydata.

 22. W tych wyborach liczą się tylko dwaj kandydaci Piotr Łyzwa i Ryszard Dźwiniel. Reszta to amatorzy – populiści, którzy na tanich hasłach próbują cos utargować. Nie warto o takich nawet wspominać. A tak poza tym, stawiam na drugą turę i wygraną Łyzwy!

  • Cała prawica bielawska, czyli PiS, PO, OBS i do tego stowarzyszenie Bielawa Plus popierają tylko Piotra Łyżwę. SLD i Forum popierać będą R. Dźwiniela. Czyli za P. Hałaczkiewiczem nikt poważny nie stoi.

 23. I jeszcze jedno pytanie: Dlaczego pan Hałaczkiewicz nie mieszka w Bielawie, a tu chce być burmistrzem?

  • Bo mamy szczęście przecież mógł wybrać sobie stolicę i ominąłby nas zaszczyt byrmistrzowania Hałaczkiewicza.

 24. Czy nie lepiej wycofać się panie Patryku i poprzeć jednego prawego kandydata? Bo teraz osłabia pan prawą stronę która się zjednoczyła by pokonać postkomunistę.

  • A skąd wiesz, że Hałaczkiewicz to prawa strona przecież nikt nie zna jego poglądów może odbierze głosy Dźwinielowi.

   • Czy ktoś ma pewność, kogo wprowadziłby do urzędu Hałaczkiewicz? Kto zna jego wrocławskie otoczenie? to są ważne pytania na które nie ma odpowiedzi

 25. Pani Ania niech następnym razem patrzy jak kartke trzyma, bo do góry nogami to bark szacunku dla p. Łyżwy 😀

 26. Wyborcy, Bielawianie nie marnujcie głosów na plankton i odpady głosujcie na Piotra Łyżwę. To będzie głos oddany na normalność.

Comments are closed.