Ruszył remont ul. Bat. Chłopskich

Ruszył remont ul. Bat. Chłopskich

20
2
PODZIEL SIĘ

batalionow_tymczasowe_oznakowanie

Rozpoczął się pierwszy etap robót budowlanych związanych z przebudową ul. Batalionów Chłopskich w Dzierżoniowie. Zamknięty został odcinek prawego pasa jezdni ul. Bat. Chłopskich od mostu na rzece Piława do skrzyżowania z ul. Ząbkowicką (łącznie ze skrzyżowaniem). Ruch w dwu kierunkach będzie odbywał się lewą jezdnią ul. Batalionów Chłopskich.

Objazd z Ząbkowic Śl. w kierunku Wrocławia będzie się odbywał ul. Cichą i Szpitalną, a ruch z kierunku Wrocławia w kierunku Ząbkowic – ul. Okrzei i Cichą. W związku z przebudową drogi zamknięte będzie także skrzyżowanie ul. Batalionów Chłopskich z ul. Żeromskiego i Słowiańską. Dojazd do tych ulic będzie odbywał się od strony ul. Wojska Polskiego.

Przystanki komunikacji miejskiej na ul. Ząbkowickiej w pobliżu zamkniętego skrzyżowania w trakcie przebudowy ul. Bat. Chłopskich nie będą funkcjonowały. Najbliższe przystanki znajdują się na ul. Piłsudskiego i ul. Wojska Polskiego.

Przystanek na ul. Batalionów Chłopskich na wysokości młyna zostanie przeniesiony w miejsce przy parkingu „Hi Life”. Komunikacja miejska z kierunku Piławy Górnej i Niemczy prowadzona będzie objazdem ul. Cichą i ul. Szpitalną, a w przeciwnym kierunku objazdem ul. Okrzei i ul. Cichą.

Taka organizacja ruchu planowana jest do końca grudnia 2014 r.

UM Dzierżoniów

2 KOMENTARZE

  1. Ruszył remont? Śmieszne już drugi dzień ustawili słupki zmienili ruch a robotnika oni widu. Kiedy zacznie się remont?

  2. Jadę dziś rano samochodem 7.50 ul Batalionów w Dzierżoniowie i CO NIC. Ani jednego pracownika NIC się nie dzieje.

Comments are closed.