Rusza remont ul. Bat. Chłopskich

Rusza remont ul. Bat. Chłopskich

21
1
PODZIEL SIĘ

bielawska_batalionow_chlopskich_0

Pierwszy etap robót budowlanych związanych z przebudową ul. Batalionów Chłopskich w Dzierżoniowie rusza w poniedziałek 6 października.

Tego dnia zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek prawego pasa jezdni ul. Bat. Chłopskich od mostu na rzece Piława do skrzyżowania z ul. Ząbkowicką (łącznie ze skrzyżowaniem). Ruch w dwu kierunkach będzie odbywał się lewą jezdnią ul. Batalionów Chłopskich.

Objazd z Ząbkowic Śl. w kierunku Wrocławia będzie się odbywał ul. Cichą i Szpitalną, a ruch z kierunku Wrocławia w kierunku Ząbkowic – ul. Okrzei i Cichą. W związku z przebudową drogi zamknięte będzie także skrzyżowanie ul. Batalionów Chłopskich z ul. Żeromskiego i Słowiańską. Dojazd do tych ulic będzie odbywał się od strony ul. Wojska Polskiego.

Przystanki komunikacji miejskiej na ul. Ząbkowickiej w pobliżu zamkniętego skrzyżowania w trakcie przebudowy ul. Bat. Chłopskich nie będą funkcjonowały. Najbliższe przystanki znajdują się na ul. Piłsudskiego i ul. Wojska Polskiego.

Przystanek na ul. Batalionów Chłopskich na wysokości młyna zostanie przeniesiony w miejsce przy parkingu „Hi Life”. Komunikacja miejska z kierunku Piławy Górnej i Niemczy prowadzona będzie objazdem ul. Cichą i ul. Szpitalną, a w przeciwnym kierunku objazdem ul. Okrzei i ul. Cichą.

Taka organizacja ruchu planowana jest do końca grudnia 2014 r.

UM Dzierżoniów

1 KOMENTARZ

Comments are closed.