Rośnie poparcie dla Kolei dla Bielawy!

Rośnie poparcie dla Kolei dla Bielawy!

21
7
PODZIEL SIĘ

Kolejowa akcja społeczna prowadzona przez grupę społeczników nabiera rozpędu.

KolejdlaBielawy.pl prowadzona przez Fundację Instytut Studiów Obywatelskich „Obywatele24.pl” i koordynatora Patryka Hałaczkiewicza wzbudza coraz to większe zainteresowanie. Celem fundacji jest między innymi działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, rozwijanie kontaktów i współpracy z przedstawicielami społeczeństw z państw europejskich oraz współpraca z innymi organizacjami pozarządowymi.

DJ ŁUKI-01  foto 1

Akcję popiera coraz więcej osób. Również publicznych. Tylko w minionym tygodniu akcje publicznie poparł  Radny Miasta Wrocław Wojciech Błoński. Swoje poparcie wyraził również dr Jerzy Tutaj, radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego. Akcję poparł również senator Obremski,  a na swoim profilu o planach społeczników napisała kandydatka w eurowyborach Lilianna Sicińska.

Popieram Kolej dla Bielawy

– Jesteśmy ponadpolityczni, ale dziękujemy każdemu politykowi i każdej osobie publicznej za wsparcie! Mamy nadzieję, że to nie koniec poparcia naszej akcji przez osoby zaangażowane politycznie i społecznie na Dolnym Śląsku – mówi Patryk Hałaczkiewicz.

Głosy Poparcia

Na fanpage https://www.facebook.com/KolejdlaBielawy swoje poparcie wyrażają tez młodzi ludzie za pomocą zdjęć, wpisów i polubień.

Na swoim fanpage’u Paweł Kowalczyk popiera KoleDlaBielawy – producent, charyzmatyczny wokalista. Przez krytyków muzycznych uznany za największy „czarny” głos polskiej sceny muzycznej. Finalista III edycji programu IDOL. Pomysłodawca, współwłaściciel wytwórni artCONNECTION music – producent „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”.
Paweł Kowalczyk
– Witajcie, dzisiaj zostałem poproszony o wsparcie akcji KolejdlaBielawy.pl. Bielawa to moje rodzinne tereny i doskonale wiem jak mieszkańcom brakuje połączeń pociągami. Jeśli są wśród moich fanów osoby zamieszkałe na Dolny Śląsk to zapraszam do wspierania akcji polubiając ich fanpage! – napisał na swojej ścianie artysta.

 

 

7 KOMENTARZE

  1. No i rośnie siła konkurencyjna nie tylko dla Dźwiniela hehehe co na to Porozumienie dla Bielawy ze swoim Mesjaszem?

Comments are closed.