Relacja z TOLK-FOLK -u (VIDEO, foto!!)

Relacja z TOLK-FOLK -u (VIDEO, foto!!)

40
9
PODZIEL SIĘ

Trwał upalny lipcowy weekend, gdy w środku miasta uzbrojeni w miecze, topory i tarcze realni, choć zmyśleni odtwórcy postaci z książek Tolkiena przejęli Bielawę.

XVI Tolk – Folk, który tradycyjnie odbywał się na polanie nieopodal Parku Miejskiego w sobotę 19 lipca, w tym roku był niemniej widowiskowy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji VIDEO z tego wydarzenia oraz fotogalerii.

 

 

9 KOMENTARZE

  1. No to teraz macie już wszystko, ten portalik z wypadkami przebijecie już teraz na pewno. Ale proszę was nie idźcie drogą wypadków i taniej sensacji. Róbcie dalej to co do tej pory. Pozdrawiam stały czytelnik a teraz już widz

  2. Fajnie że jesteście. Przed wami był monopol, była jedna gazeta i jeden portal. Praktycznie wyboru żadnego. Teraz można porównać i ocenić. W mojej ocenie jesteście THE BEST! A teraz z tv macie całość.

  3. Bardzo fajnie grany był Sauron, początkowo miałem mieszane odczucia co do postaci, bo to takie chucherko, ale dał czadu! Troszkę dłużyły się sceny walk, choreografia woła o więcej indywidualizmu przy dłużyznach, ale entuzjazm uczestników zaraźliwy.
    Dobrze by było powrócić do bardziej otwartego charakteru imprezy, może pokazy walk, turnieje łucznicze, a może zainscenizować gospodę w Bree z kucykiem i piwkiem?

Comments are closed.