Regałowisko zagości w Bielawie od 21 do 23 sierpnia

Regałowisko zagości w Bielawie od 21 do 23 sierpnia

21
0
PODZIEL SIĘ

Już niedługo Bielawa znów stanie się polską stolicą muzyki Reggae. Od 21 do 23 sierpnia rozbrzmiewać będą jamajskie dźwięki w ramach festiwalu Regałowisko. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie muzyczna legenda czyli zespół Dżem, a pełny wykaz wykonawców znaleźć można na stronie internetowej Regałowiska.

rdf_2013_15

W wieczór poprzedzający festiwal, 21 sierpnia na placu Wolności, będzie można posłuchać koncertu jednego z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów z Jamajki. Zapraszamy więc mieszkańców Bielawy oraz uczestników tegorocznego Regałowiska na otwarty miejski koncert ANTHONEGO B!

Tegoroczna impreza to nie tylko koncerty ale także wiele innych atrakcji dla publiczności, artystów i dziennikarzy. Jedną z nich są warsztaty tańca dancehall, na które zapraszamy 21 sierpnia na placu Wolności z Dhq Ula Afro-Fryc oraz 22 i 23 sierpnia na Sound Stage (teren festiwalu) z Polish Mafia i Ula Afro-Fryc.

Oprócz tego zachęcamy do udziału w przedpremierowym pokazie filmu pt. “Journey to Jah”, opowiadającego historię dwóch znakomitych wykonawców reggae.

rdf_2013_4

Festiwal Regałowisko w swojej historii gościł obydwu artystów. To w Bielawie, w 2006 roku Gentleman po raz pierwszy wystąpił w Polsce na dużej, festiwalowej scenie, a jego koncert przyciągnął ponad 14.000 fanów. W 2013 roku jedną z głównych gwiazd festiwalu był drugi bohater filmu – Alborosie.

W dniach 22 oraz 23 sierpnia, w Kinie MOKiS w Bielawie odbędą się dwa specjalne pokazy filmu. Pierwszy skierowany do dziennikarzy i artystów goszczących na festiwalu, drugi dla publiczności.

Do udziału w całym festiwalu zapraszają Burmistrz Miasta Bielawa oraz Organizatorzy festiwalu Regałowisko Bielawa Reggae Festiwal 2014.

Rzecznik – Łukasz Masyk

BRAK KOMENTARZY