Raportujemy o stanie miasta

Raportujemy o stanie miasta

9
0
PODZIEL SIĘ

raport_o_stanie_miasta

Co zmieniło się w Dzierżoniowie, jak rozwija się miasto, kto korzysta ze zrealizowanych w ostatnim czasie inwestycji? Odpowiedzi na m.in. te pytania znajdzie każdy, kto sięgnie do Raportu o stanie miasta 2010-2014. Wydawnictwo dostępne jest w tradycyjnej i elektronicznej wersji.

Raport o stanie miasta przygotowywany jest w Dzierżoniowie na zakończenie każdej kadencji. Zebrane w nim dane opisują m.in. społeczeństwo, gospodarkę, środowisko, przestrzeń miejską i sposób zarządzania. Można w nim także zobaczyć najważniejsze inwestycje ostatnich czterech lat, bogate kalendarium wydarzeń i Dzierżoniów pokazany w liczbach.

Raport jest zbiorem najbardziej aktualnych informacji m.in. o rynku pracy, rozwoju przedsiębiorczości, edukacji i pomocy społecznej. Opisuje także lokalny sport, kulturę, kwestie związane z mieszkalnictwem i ochroną środowiska. Znajdują się w nim także szczegółowe informacje o finansach i sposobach rozwoju Dzierżoniowa.

Do każdego raportu dołączona jest ankieta i wizualizacja Strategii Zrównoważonego Rozwoju Lokalnego Dzierżoniowa.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wydawnictwem. W wersji elektronicznej dostępny jest on poniżej, w wersji drukowanej m.in. w Biurze Obsługi Klienta i Wydziale Promocji dzierżoniowskiego urzędu.

Raport o stanie miasta 2010-2014

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY