Punkowa Sudecka Ofensywa

Punkowa Sudecka Ofensywa

17
0
PODZIEL SIĘ

Kwestia Czasu - I miejsce przegląd zespołów muzyczny smok

Przed nami druga edycja Sudeckiej Ofensywy, w ramach której zagrają punkowe kapele z terenów Przedgórza Sudeckiego: Zespół Wychowawczy, Error i Kwesta Czasu.

7 listopada – Świdnica

8 listopada – Ząbkowice

9 listopada – |Dzierżoniów

sudecka_ofensywa_plakat12_tn

Bilety na każdy z koncertów w cenie 10 zł.

Sudecka Ofensywa to cykl koncertów prezentujących zespoły zaproszone do udziału wspólnie przez ośrodki kultury ze Świdnicy, Dzierżoniowa i Ząbkowic Śląskich. Celem wydarzenia jest promocja najlepszych niezależnych wykonawców z okolicy. W październiku, podczas pierwszej edycji wydarzenia, mini-trasę odbyły grupy Johnny Trzy Palce, Noidobra oraz Vamos Brothers, które oprócz występów miały możliwość nawiązania kontaktu z innymi pobliskimi zespołami i ośrodkami kultury oraz wymiany doświadczeń.

ErroR powstał w 2008 r. w Świebodzicach. Początkowo kapela grała wyłącznie covery klasyków polskiej sceny punkowej lat 80-tych i 90-tych. Po kilku zmianach personalnych zespół zabrał się za autorski materiał, który trafił na debiutancki album pt. „Przerywamy Milczenie” zrealizowany w jaworskim BigFireStudio na przełomie 2012/2013 r. Od 2011 r. zespół organizuje Azor Punk Rock Festiwal, charytatywną imprezę na rzecz schroniska dla psów w Uciechowie.

(http://www.facebook.com/zespolerror)

Zespół Wychowawczy powstał w 2006 r. w Ząbkowicach Śląskich. Mają na swoim koncie ponad 200 zagranych koncertów. Zaliczyli występy na jednej scenie z takimi kapelami jak Bracia Figo Fagot, Włochaty, Sedes, Zielone Żabki, Para Wino, Defekt Muzgó, Castet. W tym roku nagrywają nowy materiał, z masą brudnych i mocnych riffów.

http://www.facebook.com/ZespolWychowawczy)

Kwestia Czasu powstała w Bielawie w kwietniu 2009 r. Ich granie zaczęło się w garażu z użyciem dwóch gitar i perkusji aby następnie przenieść się do salki należącej do Orkiestry Dętej w Bielawie. Zespół koncertuje nie tylko na dolnym śląsku ale również w całej Polsce. W tym roku zdobyli

I miejsce w Przeglądzie zespołów o nagrodę Muzycznego Smoka XX Prezentacji Dzierżoniowskich.

http://www.facebook.com/KwestiaCzasuBand)

Więcej na temat koncertów w poszczególnych miastach na stronach internetowych ośrodków kultury:

Dzierżoniów – http://www.dok.pl

Świdnica – http://www.sok.com.pl

Ząbkowice – http://www.e-zok.pl

BRAK KOMENTARZY