Przyszłość Straży Miejskiej tematem spotkania z mieszkańcami Klubu Radnych Niezależnych

Przyszłość Straży Miejskiej tematem spotkania z mieszkańcami Klubu Radnych Niezależnych

11
6
PODZIEL SIĘ

23 lutego w sali Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Wolność” w Bielawie, odbyło się kolejne spotkanie pod hasłem „Wspólnie zmieniamy naszą okolicę”. Jego organizatorem byli radni z Klubu Radnych Niezależnych   Marta Masyk,Tomasz Owczarek, Norbert Warchoł, Pyziak Marek, Józef Gajda, Stanisław Janczak, którzy tym razem zaprosili mieszkańców do rozmowy na temat bieżących wydarzeń w mieście,  w tym: reformie w bielawskiej oświacie, zmianie nazewnictwa bielawskich ulic oraz straży miejskiej. Gościem spotkania był burmistrz Piotr Łyżwa.

– Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Bielawy, którzy zechcieli się z nami spotkać w ramach akcji „Wspólnie zmieniamy naszą okolicę”. Dziękujemy również za wszystkie uwagi i sugestie jakie nam przekazano w kwestii Straży Miejskiej czy zmiany nazewnictwa ulic. Należy pamiętać, że jednym z podstawowych obowiązków radnego jest kontakt z mieszkańcami ,stąd systematycznie proponujemy  Bielawianom spotkania z nami.  Cały czas podkreślam, że dialog radny- mieszkaniec jest niezbędny aby samorząd działał należycie. Dlatego też cieszę się, że w spotkaniu wzięli udział zainteresowani mieszkańcy Mam nadzieję, że z każdym kolejnym spotkaniem osób biorących udział w tej formie aktywności będzie przybywać do czego serdecznie zachęcam. -powiedziała Marta Masyk.

Podczas spotkania, uczestnicy mieli okazję porozmawiać na temat najważniejszych spraw, które mają wpływ na rozwój miasta oraz o planach samorządu na najbliższe miesiące. Mieszkańcy przekazali również propozycje, których wdrożenie w życie poprawiłoby komfort życia osób zamieszkałych między innymi przy ulicach: Kwiatowej, Włókniarzy, Bankowej, Piastowskiej, Sportowej, Sienkiewicza, Przeskok,Kopernika i Asnyka.

Kolejne spotkanie w ramach akcji pod hasłem „Wspólnie zmieniamy naszą okolicę”, odbędzie się w marcu 2017. Już teraz zapraszamy na nie wszystkie osoby, które chciałyby porozmawiać na temat funkcjonowania miasta, podzielić się swoimi pomysłami lub poruszyć sprawy, które należałoby rozwiązać.

Marta Masyk
Przewodnicząca Klubu Radnych Niezależnych

6 KOMENTARZE

Comments are closed.