Przygoda z Teatrem Marzeń

Przygoda z Teatrem Marzeń

6
0
PODZIEL SIĘ

teatr_niedz

Czy w 80 dni da się okrążyć świat? Któż nie zna historii zakładu i wyprawy Fogga? Właśnie na motywach powieści Juliusza Verne’a oparto spektakl „Niesamowita przygoda Passepartout i Phileasa Fogga”, który będą mogły obejrzeć dzieci podczas najbliższej Teatralnej Niedzieli 26 października w Kinie „Zbyszek”.

Sztuka Teatru Marzeń z Chorzowa to barwne przedstawienie opisujące podróż dookoła świata w 80 dni przeróżnymi środkami transportu. Dżentelmeński zakład pomiędzy głównym bohaterem – Panem Foggiem a towarzyszami rozmów z londyńskiego klubu „Reforma” jest początkiem wyprawy, którą niejeden chciałby przeżyć.

Wartka akcja, różnorodność kostiumów postaci, oryginalna scenografia i niepowtarzalna muzyka przeniosą widzów w inny wymiar, w którym bardzo liczy się czas… Upływające dni, godziny, a nawet minuty tej niebywałej eskapady uświadamiają nam, jak istotna jest każda chwila naszego codziennego życia.

Bilety na spektakl o godz. 16.00 kosztują 12 zł na parterze, 11 zł na balkonie. Można je nabyć w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury przy ul. Świdnickiej 23 lub przez internet na stronie www.dok.pl w zakładce KUP BILET

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY