Przybliżamy Wrocław – bezpośrednie połączenia z Dzierżoniowa

Przybliżamy Wrocław – bezpośrednie połączenia z Dzierżoniowa

21
2
PODZIEL SIĘ

Od 1 września 2014 roku Koleje Dolnośląskie uruchamiają bezpośrednie połączenia kolejowe z Dzierżoniowa do Wrocławia. Mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli dojechać do stolicy Dolnego Śląska i wrócić trzema bezpośrednimi parami pociągów. Czas przejazdu wyniesie ok. 80-90 min, a ceny biletów będą bardzo zachęcające.

piatek2

Żeby przekonać podróżnych do wyboru pociągu, proponujemy naszym pasażerom promocyjne ceny biletów z Dzierżoniowa do Wrocławia – 9 zł, a nie 17,10 zł jakby wynikało z cennika. Bilet miesięczny będzie kosztował 249 zł, zamiast 299 zł. Od podanych cen biletów będą obowiązywały wszystkie zniżki ustawowe, na przykład dla uczniów i studentów.

To jednak nie koniec. Za 15 zł będzie można podróżować w obie strony na trasie Dzierżoniów-Wrocław-Dzierżoniów – dzięki specjalnym biletom o przedłużonym czasie ważności do 6 dni. Tylko 1 zł będzie natomiast kosztował przewóz roweru lub bagażu.

Promocje cenowe są skierowane do pasażerów, którzy rozpoczynają podróż na stacji Dzierżoniów Śląski, a bilety promocyjne jednorazowe dostępne będą wyłącznie u konduktorów w pociągach Kolei Dolnośląskich.

Mamy nadzieję, że bezpieczeństwo, komfort i niskie ceny biletów przekonają mieszkańców powiatu Dzierżoniowskiego do podróżowania pociągami.

Rozkład jazdy od 1.09.2014 r. >>http://pieszyce.pl/picture.php?id=800&src=/pictures/galleries/800/big/Rozklad%20Jazdy%20PKP.jpg&w=973&h=523

 

 

2 KOMENTARZE

Comments are closed.