Prezentacja koncepcji budowy Stacji Narciarskiej Wielka Sowa

Prezentacja koncepcji budowy Stacji Narciarskiej Wielka Sowa

29
9
PODZIEL SIĘ

Reaktywacja wyciągu część druga. Prezentacja koncepcji budowy Stacji Narciarskiej Wielka Sowa

24 pazdziernika 122

W sierpniu informowaliśmy wszystkich amatorów jazdy na nartach czy na snowboardzie, a także pieszych, górskich wycieczek, o tym, inwestor z Legnicy – spółka Development Elsoria Polska II Sp. Z. o. o. podpisał z Nadleśnictwem Świdnica umowę dzierżawy terenów narciarskich, które to położone są na północnym zboczu góry Wielka Sowa.

24 pazdziernika 127

Jak wszyscy mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego wiedzą, jest to najwyższy szczyt Gór Sowich w naszych województwie. Okres dzierżawy wynosi 25 lat. W sobotę 18 października w Centrum Kultury w Pieszycach odbyło się spotkanie, połączone z prezentacją koncepcji budowy Stacji Narciarskiej Wielka Sowa, w którym udział wzięli: przedstawiciel inwestora Spółki Development Elsoria Polska II, Jakub Górski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Świdnica, Jan Dzięcielski, jak również burmistrzowie, Mirosław Obal oraz Paweł Brzozowski

Więcej w piątkowym wydaniu Dzierżoniowskiego Tygodnika Powiatowego

9 KOMENTARZE

  1. W Pieszycach mieszkam od urodzenia i widzę, że Pieszyce się zmieniają. Kto tego nie widzi to albo ma ZŁĄ WOLĘ ALBO JEST ŚLEPY.

  2. Może i się zmieniają, ale zacznijmy od początku…Ok powstanie super wyciąg, może nawet jakiś pensjonat większy z gastronomiczną bazą, a proszę mi powiedzieć co z kanalizacją? Przecież wszystkie brudy wpływają do rzek i poza smrodem unoszącym się w powietrzu nic nie czuć. Może zacznijmy od podstaw, by następnie wznosić wielkie budowle.

Comments are closed.