Prestiżowe wyróżnienie dla gminy Dzierżoniów

Prestiżowe wyróżnienie dla gminy Dzierżoniów

11
0
PODZIEL SIĘ

Miło nam poinformować, że gmina Dzierżoniów otrzymała wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Obywatelską Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, w kategorii Wspólnota Obywatelska.

no02

Wyróżnienie przyznała Kapituła Nagrody Obywatelskiej pod przewodnictwem Prof. Jerzego Regulskiego za inicjatywę pn. „PARTNERSTWO LOKALNE GMINY DZIERŻONIÓW czyli… wszystkie konie w jedną stronę” w uznaniu za konsekwentną budowę porozumienia wszystkich organizacji pracujących na rzecz rozwoju lokalnego. Nagroda Obywatelska Prezydenta RP jest wyróżnieniem wybitnych, nowatorskich i efektywnych działań obywatelskich na rzecz dobra wspólnego, które mogą stanowić wzory do naśladowania.

Przyznawana jest w trzech kategoriach:

1. Wspólnota Obywatelska

2. Partnerstwo Samorządów

3. Obywatelska Inicjatywa Lokalna

Nagroda Obywatelska jest przyznawana za najwybitniejsze osiągnięcia wybrane wśród działań zamieszczonych na stronie www.prezydent.pl w zakładce Witryna Obywatelska, której celem jest upowszechnianie dobrych praktyk.

Wyróżnienie to wielki zaszczyt dla gminy i jej aktywnych mieszkańców. Jest to kolejna okazja do podziękowania lokalnym społecznościom za liczne działania na rzecz rozwoju lokalnego i budowanie wspólnoty obywatelskiej.

no01

Gmina Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY