Pracownicy oświaty aktywni na rynku pracy

Pracownicy oświaty aktywni na rynku pracy

22
1
PODZIEL SIĘ

Miasto Dzierżoniów zachęca zagrożonych zwolnieniem pracowników oświaty i nauczycieli, którzy mają umowy na czas określony, do udziału w projekcie systemowym „Aktywizacja zawodowa pracowników sektora oświaty na dolnośląskim rynku pracy”, którego realizatorem jest Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 dwup

Adresatami projektu są wyłącznie nauczyciele i pracownicy instytucji sektora oświaty – w tym przechodzący procesy adaptacyjne i modernizacyjne, zamieszkali lub pracujący na terenie województwa dolnośląskiego. Przedsięwzięcie będzie realizowane do końca września 2015 r. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Korzyści wynikające z udziału w projekcie to zwiększenie konkurencyjności na rynku pracy poprzez nabycie nowych kwalifikacji lub ich podniesienie, zdobycie doświadczenie zawodowego i praktycznych umiejętności związanych z wykonywaniem zawodu, możliwość prowadzenia własnego biznesu, wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia czy opracowanie programu rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne predyspozycje i potrzeby rynku pracy.

Szczegóły tutaj http: www.aktywizacja.dwup.pl/

UM Dzierżoniów

1 KOMENTARZ

  1. tak a firma obslugujaca takie sPOtkanie zgarnie pieniadze unijne, a nauczyciele i tak z tego nic nie beda mieli

Comments are closed.