Powtórki na życzenie

Powtórki na życzenie

15
0
PODZIEL SIĘ

powtorki_na_zyczenie_int

Trzy hity kinowe będzie można zobaczyć w tym tygodniu w dzierżoniowskim Kinie „Zbyszek“. Na życzenie widzów powtarzane będą seanse „Jacka Stronga“„Wielkiego błękitu“ i „Wenus w futrze“. Bilety kosztują 12 zł – normalny i 10 zł – ulgowy.

Pierwszy z filmów, polski thriller szpiegowski w reż. Pasikowskiego, zobaczymy 25 sierpnia o godz. 18.00 i 26 sierpnia o godz. 16.00. Ryszard Kukliński, pułkownik Ludowego Wojska Polskiego, decyduje się na współpracę z CIA. Film jest oparty na wydarzeniach autentycznych związanych z jego postacią.

26 sierpnia o godz. 18.30 i 27 sierpnia o godz. 16.00 wyświetlany będzie „Wielki Błękit Luca Bessona, francuski dramat z 1988 r. Jacques i jego przyjaciel z dzieciństwa Enzo rywalizują o mistrzostwo w nurkowaniu bez butli. Obaj chcą pobić kolejny rekord. Film znany jest z widowiskowych zdjęć podwodnych.

„Wenus w futrze“ Polańskiego będzie można obejrzeć w naszym kinie 27 sierpnia o godz. 18.30 i 28 sierpnia o godz. 16.00. Film jest adaptacją sztuki Davida Ivesa o tym samym tytule, nawiązującej do głośnej powieści Leopolda Sacher-Masocha. Tuż przed końcem przesłuchań do nowej sztuki w teatrze zjawia się Vanda. Mimo początkowej niechęci reżyser pozwala jej się zaprezentować. Para rozpoczyna grę, w której zacierają się granice między teatralną fikcją a rzeczywistością.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY