POWIATOWE ZAWODY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

POWIATOWE ZAWODY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

28
0
PODZIEL SIĘ

b_640_481_16777215_1___images_2012_miłosz_śniada_zawody_AAAPRZELAJ04

30 września nasza szkoła była organizatorem zawodów sportowych w biegach przełajowych na szczeblu powiatowym otwierających nowy rok szkolny 2014/2015 w kalendarzu sportowym.

Jak co roku zawody te odbyły się nad niemczańskim stawem i jak co roku mogliśmy liczyć na pomoc w organizacji imprezy sportowej Ochotniczej Straży Pożarnej z Niemczy i policji z Dzierżoniowa. W tym roku dopisała frekwencja uczestników szczególnie ze szkól podstawowych. Ogólnie w biegach przełajowych wzięło udział około 200 uczniów ze szkół podstawowych i 100 uczniów z gimnazjów z naszego powiatu.

b_640_481_16777215_1___images_2012_miłosz_śniada_zawody_AAAPRZELAJ10

Były to drużyny z Dzierżoniowa, Bielawy, Piławy Górnej, Łagiewnik, Olesznej, Gilowa, Przerzeczyna –Zdroju i Niemczy. Zwycięzcami zostały drużyny z Bielawy – w szkołach podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 4 a w gimnazjach drużyny dziewcząt i chłopców z Gimnazjum nr 1. I to te drużyny będą reprezentować nasz powiat na szczeblu wojewódzkim w Olszynie. Nasi uczniowie dzielnie spisywali się na trasie biegu a drużyna dziewcząt z Gimnazjum zdobyła II miejsce w swojej kategorii.

Gratulacje dla wszystkich uczestników i mamy nadzieję, że na drugi rok osiągniemy jeszcze lepsze wyniki zwłaszcza, że w reprezentacji szkoły znalazło się dużo dziewczynek i chłopców z klasy IV, przed którymi jeszcze wiele zawodów sportowych.

UM Niemcza

BRAK KOMENTARZY