POSZUKIWANY – PODAJE SIĘ ZA PROKURATORA LUB UWODZI KOBIETY

POSZUKIWANY – PODAJE SIĘ ZA PROKURATORA LUB UWODZI KOBIETY

20
3
PODZIEL SIĘ

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu poszukują mężczyzny podejrzanego o oszustwa i płatną protekcję. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Śródmieście. Poszukiwany dokonując przestępstw na terenie kraju, przedstawia się jako prokurator lub inny funkcjonariusz państwowy i oferuje możliwość załatwienie różnych urzędowych spraw w zamian za pieniądze. Wyłudza też pieniądze od kobiet.

Poszukiwany, to 36 – letni Jacek Leszczyński, zamieszkały we Wrocławiu. Rysopis poszukiwanego – wzrost 170 cm, oczy brązowe, tatuaż na prawym ramieniu i prawym udzie.

Mężczyzna w kontaktach z innymi osobami przedstawia się jako Prokurator Apelacyjny lub inny funkcjonariusz państwowy, oferując w zamian za pieniądze możliwość załatwienia różnych spraw urzędowych w sądach i prokuraturach. W kontaktach z kobietami, powołując się na swoje problemy zdrowotne, uwodzi je, a następnie wyłudza znaczne sumy pieniędzy, mające rzekomo być przeznaczone na jego leczenie.

Osoby, które mają informacje dotyczące poszukiwanego lub mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Wydziałem dw. z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu (tel. 71/340-48-78, w godz. 8.00 – 15.00), najbliższą jednostką Policji lub informację na numery alarmowe 997/112.

st. asp. Paweł Petrykowski

3 KOMENTARZE

  1. Brwi zmarszczone, sroga mina , nie ma wątpliwości, że to prokurator… 🙂 jak głupie baby dają się nabrać obcemu to niech bulą

Comments are closed.