POSADŹ KARSNOLUDKA – ZASADY ZABAWY

POSADŹ KARSNOLUDKA – ZASADY ZABAWY

11
3
PODZIEL SIĘ

krasnaleBielawskie krasnoludki bardzo chcą wrócić do Bielawy, więc proszą mieszkańców aby pokazali im różne miejsca w mieście i okolicy, jako propozycję „miejsca dla krasnala”. Przysłali do nas wzorzec, którym należy się przy tym posługiwać.

ZASADY: należy wydrukować (w formacie: min. A5, max A4), zamieszczony przez nas, wizerunek krasnoludka, następnie pokolorować go, nakleić na tekturce i wyciąć. Teraz trzeba pomyśleć, gdzie w Bielawie lub okolicy, taki krasnoludek mógłby się w pojawić. Idziemy w to miejsce ustawiamy w nim „naszego” krasnoludka i robimy mu zdjęcie. Wybór miejsca jest dowolny i sposób usadowienia krasnoludka jest dowolny, jednak nie może on wiązać się z prywatnym mieszkaniem (czyli, pokoje, łazienki, balkony, przedpokoje itp.).

Po wykonaniu zdjęcia wysyłamy je do organizatora:

  • przez skrzynkę wiadomości na profilu MOKiS w portalu Facebook
  • wysyłając na adres mokisbielawa@wp.pl

Organizator oceni je przede wszystkim pod kątem POMYSŁU I KREATYWNOŚCI.

UWAGA! Przez kreatywność rozumiemy nie tylko wytypowanie miejsca, ale również inne pomysły związane z tym miejscem jak i sposobem „pojawienia” się krasnoludka w tym miejscu.

 Do zabawy/konkursu należy zgłaszać TYLKO kolorowe zdjęcia w formie cyfrowej. Zdjęcie może być wykonane, telefonem komórkowym, aparatami cyfrowymi lub aparatami analogowymi jednak potem zeskanowane i zapisane cyfrowo. Nie mogą przekraczać 1 Mb. Do zdjęcia dopisujemy informacje: jak na imię ma krasnoludek i gdzie zostało wykonane zdjęcie. Można dopisać dodatkowe informacje lub okoliczności pojawienia się krasnoludka.

Artystyczna jakość zdjęcia nie jest ważna, aczkolwiek fotografie złej jakości (słaba ostrość, wyrazistość, ciemne, źle skompresowane) nie będą przyjęte do oceny.

Do zdjęcia załączamy informacje: Imię i Nazwisko autora pomysłu czy fotografii, wiek, adres zameldowania, adres e-mail.

UCZESTNICY:

Uczestniczyć może każdy zameldowany mieszkaniec Bielawy (bez względu na wiek, płeć i wiarę lub niewiarę w krasnoludki) mający, bujnie rozwinięty, kreatywny system myślenia, chęci do działania w czasie i przestrzeni, poczucie humoru, urządzenie do cyfrowego zapisu obrazu i dostęp do internetu.

TERMIN: Zabawa odbędzie się w dwóch turach w terminie 4 listopada do 10 grudnia.

Tura 1 – 4 – 25 listopad wykonywanie i wysyłanie zdjęć

Tura 2 – 28 – 10 grudzień umieszczenie zdjęć w galerii i zbieranie komentarzy

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w dniu 15 grudnia podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Placu Wolności

NAGRODY :

Autor zdjęcia/pomysłu, które zbierze największą ilość punktów w ocenie komisji i internautów otrzyma tablet 7” z wifi, GPS-em i z możliwością odbioru telewizji naziemnej – nagrodę fundują: Sklep Papierniczy BOOM i Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZASAD PUNKTACJI  DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE MOKiS W ZAKŁADCE : POSADŹ KARSNOLUDKA

http://mokisbielawa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=395:posad-karsnoludka-zasady-zabawy&catid=34:aktualnoci

RYSUNEK KRASNOLUDKA DO POBRANIA NA STRONIE MOKiS :

http://mokisbielawa.pl/images/skrzat1.pdf

Źródło: MOKiS

3 KOMENTARZE

  1. jak nie hobbici i tolkienowskie szałasy z wikliny nad nieistniejącym jeziorem w bielawie to tekturowe krasnoludki, żarty sobie robicie

  2. Latem, kurczę latem to się robi, teraz krasnale pozapadały w sen zimowy, hm…, w sumie niegłupi pomysł, obudzić się tak w kwietniu, słoneczko, ptaszki, zielona trawka 😉

Comments are closed.