Policja poszukuje zaginionego 22-latka z Dzierżoniowa

Policja poszukuje zaginionego 22-latka z Dzierżoniowa

27
5
PODZIEL SIĘ

Policja poszukuje 22-letniego Michała Czarneckiego z Dzierżoniowa. Mężczyzna wyszedł z domu 12 marca o godz. 08.30 z zamiarem udania się do baru na posiłek. Wieczorem skontaktował się telefonicznie ze znajomymi. Od tej pory nie ma z nim kontaktu.

 czarnecki 2

Michał Czarnecki 12 marca rano wyszedł z domu i udała się w kierunku Rynku. Wieczorem skontaktował się telefonicznie ze znajomą i od tego czasu nie ma z nim kontaktu. Zaginiony ma 174 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, czarne, krótkie włosy uczesane na tzw; irokeza oraz brązowe oczy. Gdy po raz ostatni go widziano, był ubrany w fioletową bluzę z kapturem, spodnie typu jeans ciemnoniebieskie, buty sportowe koloru brązowego.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Michała Czarneckiego lub posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym KPP Dzierżoniów tel. 74-832-22-14 (07) bądź pod numer alarmowy policji 997 lub 112. Wszystkim osobom, które pragną zachować anonimowość zapewniamy dyskrecję.

podinsp. Mariusz Furgała

5 KOMENTARZE

  1. „Michał Czarnecki 12 marca rano wyszła z domu i udała się w kierunku Rynku.” To Michał czy Michalina?

  2. ta prawie go 2 dni nie ma a juz taka afera bez przesady … Do tego ma 22 lata ;ooo Ludzie

      • co się dzieje dzisiaj z tymi młodymi we Wrocławiu nie tak dawno zaginęło 2 chłopaków 1 / pseudonim Pączek a drugi/ teraz nie dawno/ i co znależli ich w Odrze .Tak nie moze być ,szkoda ludzi ,czyżby to alkohol,narkotyki ,czy załamania nerwowe.

Comments are closed.