Podsumowanie zmagań w 2014 IRON BULLS BIELAWA

12
0
PODZIEL SIĘ

W Klubie IRON BULLS BIELAWA na co dzień trenuje 50 osób w trzech grupach sportowych z podziałem na wiek. Dla dzieci w wieku 4-8 lat przewidziane są zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki. Dla dzieci w wieku 8-12 lat nasz klub przygotował ofertę w postaci zapasów. Najstarsza grupa doskonali techniki samoobrony wraz z elementami brazylijskiego jiu jitsu.

druzyna_iron_bulls_bielawa2

W tym roku nasi zawodnicy startowali w 11 turniejach w całej Polsce. Największy sukces sportowy zdobyła Klaudia Błacha, która podczas Mistrzostw Polski NO-GI w Luboniu zdobyła brązowy medal. Na tym samym turnieju Martyna Morawska zdobyła V miejsce.

kobiety_-56kg_

Na wyróżnienie zasługują również Kamil Kołodyński oraz Agata Kasprzyk, którzy zdobyli srebrny oraz brązowy medal w III Ogólnopolskim Turnieju NO GI FIGHT Dzierżoniów 2014. Na wyróżnienie zasługuje także Dawid Krzyżanowicz, który zdobył w Mistrzostwach Makroregionu w zapasach brązowy medal, a w sumo V lokatę.

Na zawodach zapaśniczych w Kudowie nasz klub zajął 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej, a w Krapkowicach 3 miejsce. Za wspomniane osiągnięcia klub otrzymał okazałe puchary.

druzyna_iron_bulls_bielawa

Wśród dzieci najbardziej wyróżniającymi zawodnikami są Mikołaj Maciejewski, Oskar Stachura, Mariusz Gurtaj, Dawid Krzyżanowicz, Aleks Beck. Klub nasz po raz drugi już organizował Ogólnopolski Turniej NO GI FIGHT BIELAWA 2014. W roku 2015 roku po raz pierwszy zorganizujemy turniej zapaśniczy w stylu wolnym dla dzieci oraz zawody w sumo.