Poćwicz Tai Chi w CAS-ie

Poćwicz Tai Chi w CAS-ie

4
0
PODZIEL SIĘ

tai_chi

Chcesz nauczyć się sztuki, która daje zdrowie, relaks i równowagę? Zapisz się na bezpłatne zajęcia Tai Chi w dzierżoniowskim Centrum Aktywizacji Społecznej. Zajęcia skierowane są do mieszkańców Dzierżoniowa i będą prowadzone przez instruktora Akademi „Dao Yang” Tai Chi Chuan stylu Yang.

To doskonała okazja, by popracować nad sobą, wzmocnić ciało, zrównoważyć umysł i w miłej atmosferze doskonalić system Tai Chi. Ćwiczenia nie stawiają wymagań sprawnościowych, stąd tak chętnie uprawiane są przez miliony ludzi na świecie.

Paweł Polowczyk, który poprowadzi tai chi w CAS-ie przy ul. Nowowiejskiej 88, naukę Tai Chi rozpoczął w 2007 roku. Trenerem jest od 2012 r. Uczestniczył w wielu szkoleniach organizowanych przez „Dao Yang Academy”. Swoje umiejętności poszerzał min. na seminariach Snake Style z Jamesem Blaisem. Jest prywatnym uczniem Sifu Macieja Stawickiego, gdzie bezpośrednio zgłębia tajniki sztuki.

Trwają zapisy osób chętnych do udziału w zajęciach obejmujących program podstawowy. Liczba miejsc jest ograniczona. Kontakt do CAS-u: 74 834 25 05 fax 74 834 24 79.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY