Pochwal się aranżacją zieleni

Pochwal się aranżacją zieleni

21
0
PODZIEL SIĘ

Ruszyła kolejna, 19 już, edycja konkursu Piękno Kwiatów i Zieleni Wokół Nas. Do końca lipca mieszkańcy, firmy i instytucje z Dzierżoniowa mogą zgłaszać swe pięknie ozdobione roślinnością ogrody przy blokach lub domkach, skwery, balkony i okna.

 kwiaty

Konkurs organizują burmistrz Dzierżoniowa, Towarzystwo Miłośników Dzierżoniowa oraz Rodzinna Firma Kwiaciarska Maria. Oceniane będą: różnorodność roślin, kompozycje roślinne, pomysłowość i oryginalność, estetyka i porządek, mała architektura.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia, do której należy dołączyć maksymalnie 5 zdjęć w formie papierowej lub na płycie CD. Jeżeli nie ma możliwości wykonania zdjęcia, należy zaznaczyć to na karcie zgłoszenia.

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji nastąpi do 15 października. Zgłoszenia można składać lub przesłać do końca lipca na adres Urząd Miasta w Dzierżoniowie, ul. Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów, z dopiskiem „konkurs kwiatowy” lub na adres konkurskwiatowy@wp.pl. Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa oraz wszelkie informacje na jego temat dostępne są w Biurze Obsługi Klienta i Wydziale Promocji dzierżoniowskiego urzędu

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY