Po regenerację do Zimowita!

Po regenerację do Zimowita!

25
0
PODZIEL SIĘ

DSC_0268

3 września odbyło się otwarcie zmodernizowanego Sanatorium Uzdrowiskowego ZIMOWIT w Dusznikach – Zdroju, obiektu należącego do Spółki „Sanatoria Dolnośląskie”.

Inwestycja, warta ponad 6,7 mln zł, pozwoliła na otwarcie wyremontowanego pawilonu oraz jadalni z zapleczem kuchennym. Modernizacja możliwa była dzięki dwóm projektom – „Modernizacji pawilonu II sanatorium uzdrowiskowego Zimowit w Dusznikach – Zdroju wraz z budową bazy zabiegowej” a także „Wprowadzenie nowych programów dietetyczno-terapeutycznych oraz modernizacja infrastruktury żywieniowej w Sanatorium Uzdrowiskowym Zimowit – Pawilon I w Dusznikach Zdroju”.

Zimowit (21)

Wymienione projekty są współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013

Oddanie do dyspozycji kuracjuszy doskonale wyposażonego pawilonu z bazą zabiegową i nowoczesnym sprzętem, pozwoli na sprostanie rosnącym oczekiwaniom stawianym przez klientów firmy, a także instytucje sektora publicznego i prywatnego.

Realizacja projektu umożliwia nie tylko świadczenie usług hotelowych na bardzo wysokim poziomie, pozwala także na realizację nowych programów dietetyczno – terapeutycznych, które są nowatorskim elementem w usługach leczniczych dusznickiego sanatorium.

Zakup wyposażenia profesjonalnego gabinetu dietetycznego czy modernizacja zaplecza gastronomicznego, to tylko część poczynionych przedsięwzięć w celu wdrożenie programów dotyczących zasad racjonalnego żywienia w różnorodnych stanach chorobowych i fizjologicznych.

Ciekawie zapowiada się oferta sanatoryjna na przyszły rok. Od 1 stycznia 2015 r. w ofercie Zimowita realizowane będą programy: ZIMOWY, WIOSENNY, JESIENNY, LETNI, MOKRY, SERCOWY , ODDECHOWY i AKTYWNY. Każda osoba odwiedzająca sanatorium ZIMOWIT, korzystając z jednego z powyższych programów otrzyma m.in. zakwaterowanie w pokojach o wysokim standardzie, wizyty u dietetyka, leczenie balneologiczne oraz indywidualne leczenie dietetyczno – terapeutyczne.

gn

 

BRAK KOMENTARZY