Piłkarskie talenty wśród przedszkolaków

Piłkarskie talenty wśród przedszkolaków

13
1
PODZIEL SIĘ

Twoje dziecko dobrze gra w piłkę nożną? Dzierżoniów oraz klub piłkarski Lechia Dzierżoniów zapraszają w niedzielne popołudnie 8 czerwca na piknik piłkarski pod nazwą „Szukamy Talentów Piłkarskich”. Impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim w Dzierżoniowie przy ul. Wrocławskiej.

akademia_pilkarska

W tym dniu przeprowadzone zostaną wstępne eliminacje do „Akademii Piłkarskiej Przedszkolaków”. Każdy z uczestników przejdzie specjalistyczny sprawdzian pod okiem trenerów Lechii Dzierżoniów, a najlepsi wygrają bezpłatny wyjazd wraz z opiekunem na mecz Śląska Wrocław i na żywo zobaczą najlepszych Polskich piłkarzy na arenie Euro 2012 we Wrocławiu.

Celem programu jest wyłonienie dzieci w wieku do siedmiu lat, które objęte zostaną programem treningów piłkarskich.

Patronami „Akademii Piłkarskiej Przedszkolaków” są Śląsk Wrocław, Dolnośląski Związek Piłki Nożnej we Wrocławiu oraz Komisja Edukacji i Spraw Społecznych. Akademię sponsoruje Dzierżoniów – miasto z inicjatywą i Jako Sport.

Program Akademii Piłkarskiej Przedszkolaków

8 czerwca:

godz. 16.00-16.30 – rejestracja uczestników – rodzice wypełniają ankiety

godz. 16.30-17.00 – rozgrzewka z Mistrzem -gość niespodzianka

godz. 17.00-18.00 – testy sprawnościowe zawodników

21 czerwca

godz. 15.00-16.30 – finał Akademii Piłkarskiej Przedszkolaków – wyłonienie najlepszych zawodników i wręczenie zaproszeń na wyjazd do Wrocławia – turniej piłkarski o puchar Prezesa Lechii Dzierżoniów.

UM Dzierżoniów

1 KOMENTARZ

  1. Cała nadzieja w tych małych dzieciaczkach bo na narodową liczyć już nie można.

Comments are closed.