Piława Górna. Wyniki badania satysfakcji klienta

Piława Górna. Wyniki badania satysfakcji klienta

19
8
PODZIEL SIĘ

herb_mOd 16 do 30 czerwca tego roku mieszkańcy Piławy Górnej uczestniczyli w „V Badaniu Satysfakcji Klientów”.

Celem kolejnego już badania, przeprowadzonego w ramach systemu zarządzania jakością, było poznanie opinii mieszkańców na temat jakości pracy Urzędu Miasta w Piławie Górnej. Ankiety zawierały pytania dotyczące zadowolenia z usług, terminu załatwiania spraw, kompetencji obsługi, dostępności informacji, uprzejmości i warunków obsługi klienta. Dokonano analizy wypełnionych ankiet, a na jej podstawie opracowano raport końcowy.

Urząd Miasta w Piławie Górnej osiągnął średnią ocenę na poziomie 4,47 przy badaniu satysfakcji klientów indywidualnych oraz 4,54 przy badaniu satysfakcji przedsiębiorców.

20140908_w2

Mimo dobrego wyniku pojawiły się obszary pozostające do doskonalenia i poprawy. Wszystkie sugestie zawarte w ankietach zostały uwzględnione, aby poprawić zadowolenie z usług świadczonych w naszym urzędzie. Chcielibyśmy też serdecznie podziękować za Państwa udział w badaniu. Sugestie zawarte w ankietach pomogą w dalszym doskonaleniu obsługi Naszych Klientów, z myślą o pełnej profesjonalizacji.

UMPG

 

8 KOMENTARZE

  • Bo tera już nikt nie będzie wyjeżdzał na wyspy ani do Irlandii. Teraz kierunek emigracji to Piława Górna.

 1. Proszę zobaczyć jak można manipulować informacją. Nie kwestionuję podanych wyników (4+). W przedstawionej analizie brak jest jest najistotniejszej danej, a mianowicie ilu mieszkańców Piławy Górnej wzięło udział w badaniu satysfakcji klienta. Brak tej danek ośmiesza autorów/ autora tego komunikatu.

  • Każde podanie wyników takiego badania powinno byc poprzedzone ilością badanych osób. Bez tego badania to uważam za mało wiarygodne.

   • Zgadzam się w zupełności, a oprócz tego przed takim badaniem powinna być informacja, że w badaniu nie mogą brać udziału pracownicy, członkowie ich rodzin oraz pracownicy podległych jednostek . Ciekawe ile wtedy byłoby wypełnionych ankiet i jaki byłby wynik?

 2. A jak Urząd Miasta w Piławie Górnej zostanie przeniesiony do nowej siedziby to wyniki badań skoczą na(szóstkę).

 3. Jak ja się cieszę. Dopiero na tym portalu dowiedziałem się, że mieszkam w metropolii szczęścia i dobrobytu. Moje samopoczucie sie polepszyło. Dziękuję WAM

 4. Do szczęścia tak niewiele potrzeba. Burmistrz Piławy Górnej wszystko Tobie załatwi, nawet nie wiesz ile.
  Nawet wtedy gdy tego nie potrzebujesz.
  Jej majestat za Ciebie myśli i zawsze jest nieomylna.
  Jakie to szczęście mieszkać w Piławie.

Comments are closed.