Pierwsze sukcesu młodych kolarzy

16
0
PODZIEL SIĘ

W sobotę w Dzierżoniowie odbyło się Międzynarodowe Kryterium Boxmet Dzierżoniów memoriał Dyr. LO SMS Zdzisława Szepke. W zawodach tych brali udział zawodnicy szkółki kolarskiej klubu i odnieśli swoje pierwsze sukcesy na rowerze. Pogoda niestety nie dopisała startującym adeptom kolarstwa, ponieważ było zimno i padał deszcz ale pomimo przeciwności pokazali ducha walki i stanęli do rywalizacji w wyścigu.

_MG_7675-SMILE

Jako pierwsi na start stanęli reprezentanci klas 1-3. I tutaj po zaciętym finiszu zwyciężył Hubert Kaczor z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów. Drugie miejsce zajął Dominiak Mikołaj a trzeci był Kita Kacper. Tuż obok podium uplasował się Wiktor Sury, który zajął 5 miejsce. Król Arkadiusz był 10, Jaworski Hubert zajął 12 lokatę, 17 był Radziewicz Wiktor, na 19 pozycji linię mety minął Godlewski Hubert a 22 był Mikołaj Guzowski.

_MG_7430

Wśród dziewczyn zwyciężyła Bensari Dorota, która w rywalizacji z chłopcami zajęła 3 miejsce, na drugim stopniu podium stanęła Przęzak Karolina a trzeci była Wójcik Amelia z Nysy.

W rywalizacji klas IV-VI mieliśmy trzech reprezentantów. Wśród dziewczyn Wiktoria Mruk odniosła pewne zwycięstwo. Druga była Słowińska Aleksandra z Dzierżoniowa a trzecia Maja Mazur z Bielawy. W wyścigu chłopców zwyciężył Kłos Dawid z Nowej Rudy a nasz reprezentant Wilk Eryk minął linię mety na 10 pozycji.

_MG_7420

Są to pierwsze starty naszych zawodników. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!!! Zapraszamy serdecznie do zapisów na treningi rowerowe dzieci do klubu!!!. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.atomdzierzoniow.pl lub fan page’u na facebooku.