Paula Guz trzecia w Ślężańskim Mnichu

10
0
PODZIEL SIĘ

Paula Guz z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęła 3 miejsce w rywalizacji elity kobiet podczas Ślężańskiego Mnicha rozgrywanego w niedzielę w Sobótce. Panie miały do pokonania 3 rundy wyścigu o łącznej długości 51km.

_MG_8646 (640x427)

Wyścig wygrała Daiva Tusalite (Forno d’Asalo Astute) przed Pauliną Brzeźną-Bentkowską (TKK Pacific Toruń). Finisz z peletonu wygrała Natalia Mielnik, która ostatecznie zajęła 7 lokatę. W peletonie dojechały Paulina Cywińska i Monika Kopińska.

Po wyścigu elity kobiet na trasę wyruszyły juniorki młodsze. Tutaj 6 miejsce zajęła Weronika Laszkiewicz, a Sandra Traczyk była 22.Wyścig wygrała Seremak Klaudia BCM NOWATEX – JF DUET GOLENIÓW. Wśród juniorów młodszych Dominik Troczka zajął 143 pozycję. Wyścig juniorek to 12 miejsce Doroty Przęzak, a zwycięstwo Litwinki MANIKAITE Ema DSK `FORTUNA`

_MG_8645 (640x427)

W młodziczkach w rywalizacji na dystansie 1 rundy Małgorzata Dąbrowska zajęła 22 lokatę a 33 była Marianna Kolinko. Młodzicy natomiast mieli do pokonania 2 rundy wyścigu i tutaj najlepiej pokazał się Mateusz Krzesiński, który zajął 51 miejsce, zraz za nim linię mety minął Eryk Kaczor, dalej na 65 miejscu był Wiśniewski Wiktor. 76 miejsce zajął Renc Mateusz a 77 był Gasztecki Robert. Rywalizację młodzików wygrał Łakomy Szymon UKS RATUSZ MASZEWO.