Parlamentarzyści z wizytą w Niemczy

Parlamentarzyści z wizytą w Niemczy

21
11
PODZIEL SIĘ

jurcewicz_640_480_16777215_1___images_2012_senator_DSCF1341

W czwartek 17.07.2014 z krótką roboczą wizytą przyjechali do Niemczy senator RP Stanisław Jurcewicz oraz poseł na sejm Agnieszka – Kołacz Leszczyńska .

Celem spotkania z burmistrzem Grzegorzem Kosowskim było omówienie efektów dotychczasowej współpracy władz Niemczy z władzami samorządowymi

Województwa Dolnośląskiego, oraz w zakresie pozyskiwania przez gminę Niemcza funduszy unijnych. Rozmawiano także o możliwościach dalszych planów inwestycyjnych gminy.

UM Niemcza

 

11 KOMENTARZE

 1. Celem spotkania z burmistrzem Grzegorzem Kosowskim było omówienie efektów dotychczasowej współpracy władz Niemczy z władzami samorządowymi A ja myślę, że tu chodzi po prostu o wybory a nie o żadną współpracę.

 2. Politycy wstydu nie mają, żeby takie newsy puszczać w świat. Zlikwidować senat a pieniadze przeznaczyć na bardziej pożyteczne cele a nie płacić darmozjadom

 3. picu, picu, wiadomo zblizaja sie wybory to zaczyna sie objezdzanie. PO nie ma wstydu,zeby PO tylu aferach pchac sie do koryta.,ż

 4. I to ma być hit informacyjny??? Na miejscu Jurcewicza to bym się pod stół schowała ze wstydu. Może pan senator pochwaliłby się tym ile pieniążków pozyskał dla naszego powiatu. Czy może siedzi tylko w ławie senatorskiej i podnosi rączkę przy głosowaniu i nic więcej.

  • Zobaczcie co znalazłem w internecie, jak PO boi się PiS:
   Z przykrością muszę stwierdzić, że niektórzy dziennikarze zaczynają wymykać się spod naszej kontroli, co bardzo utrudnia nam pracę nad urabianiem opinii publicznej za pomocą mediów. Staramy się w tej sprawie coś robić.
   Prawdziwe sondaże pokazują, że coraz mniej ludzi chce na nas głosować (13,5 %) oraz, że rośnie liczba niezdecydowanych, którzy rozważają głosowanie na PiS.
   W tej krytycznej sytuacji trzeba maksymalnie forować „prawicowe” partie Korwina Mikke oraz Gowina jako „alternatywy” dla PiS !!!
   JEDYNYM NASZYM PRZECIWNIKIEM JEST PiS.
   Pamiętajcie: to nasza wspólna szalupa ratunkowa, czyli nowa Platforma przyszłości!
   Zróbcie coś, mobilizujcie wszystkie media, piszcie na wszystkich forach, bo TONIEMY, a razem z nami mogą zatonąć WASZE interesy! Wszystkie chwyty dozwolone. .
   Dalej na forach wyśmiewać na wszelkie sposoby wszystkie wrogie media, w szczególności „Gazetę Polską”, Radio Maryja, TV Trwam, „Nasz Dziennik”, „W Sieci” oraz „Do Rzeczy”. Wszystkie chwyty dozwolone.
   Unikać tematu długu publicznego! To samo dotyczy podatków. Te tematy są na przyszły rok, ponieważ to jest nasz najsłabszy punkt. W żadnym wypadku nie posługiwać się określeniem „terapii szokowej”! Niestety Vincent trochę się wygadał w Brukseli, co nam tylko utrudnia zadanie.
   Rozmawiając o gazie łupkowym, starannie unikać tematu ustawy o koncesjach. Niestety to było nasze niedopatrzenie. W miarę możliwości nie dopuszczać ekspertów PiSu do głosu w tej sprawie.
   We wszystkich mediach publicznych i prywatnych bezwzględnie usuwać wszelkie informacje o tym, że w 2008 r. Donald Tusk nie zawetował zmiany w pakiecie klimatycznym polegającej na przyjęciu innego roku bazowego. To był rzeczywiście straszny błąd, ale teraz nie możemy się do niego przyznawać. Trzeba ludziom wmawiać, że to wina nie nasza, lecz Lecha Kaczyńskiego.
   Także bezwzględnie usuwać wszelkie informacje o tym, że w 2012 r. razem z SLD oraz PSL głosowaliśmy przeciwko wnioskowi PiS o zarządzenie ogólnopolskiego referendum w sprawie renegocjacji pakietu klimatyczno-energetycznego.
   Wmawiać ludziom, że klapa autostradowa, klapa stadionowa, klapa służby zdrowia oraz drożyzna są skutkami celowych działań i zaniedbań opozycji, czyli PISu.
   W tej chwili koniecznie trzeba zwalczać PIS. Wyśmiewać na wszelkie sposoby, korzystając z naszych ludzi w mediach publicznych oraz w zaprzyjaźnionych mediach prywatnych.

 5. Wałęsa twierzi, że Kaczyński po przejęciu władzy zrobi w Polsce rewolucję. A ja się nie boję!!! Wręcz przeciwnie mam nadzieję, że PIS wygra te wybory i zrobi rewolucję!!!
  Trzeba oczyścić ten kraj z kolekcjonerów zegarków, polityków którzy wmawiają mi murzyńskość i wszelkiego rodzaju cwaniaczków którzy służbę publiczną traktują jak maszynkę do zarabiania pieniędzy.

 6. a moze ci parlamentarzysci zaczną mysleć np jak ich guru oddal badanie tragedii smolenskiej putinowi
  Przedwczorajsza tragedia malezyjskiego boeinga sprawiła, że dziś dzięki cudowi już niemal wszyscy eksperci śledztwa smoleńskiego – jego animatorzy, wykonawcy, podwykonawcy, podpodwykonawcy itd. znają się na śledztwie.
  I co najważniejsze – na badaniu katastrof lotniczych.
  I nie ma już dla nich wytłumaczenia, którego używali w śledztwie smoleńskim, że oni nie wiedzieli, byli nieprzygotowani, brak wykształcenia, kwalifikacji, tylko samoloty małego kalibru itd.
  Sorry – kraksa „Fiata126P” na autostradzie, z 4 trupami i mercedesa z 4 trupami pozostają kraksą, trupy pozostają być trupami i odpowiedzialność za nie jest taka sama choć blacha malucha i merca to niebo i ziemia. Ale badanie przyczyn obu kraks oparte jest na pewnych, określonych standardach, jednakowych dla obu katastrof ! Katastrofa Tu154M nr boczny 101 i katastrofa malezyjskiego boeinga tylko dla Laska&co, sterowanego przez D.Tuska, przybijającego żółwika z Putinem na dymiącym błocie Smoleńska są różne i bez analogii

  Parszywi kłamcy, matacze, sprzedawczyki ! Trupy ! Dziś, z kabotyńskim współczuciem dla ofiar rozwalonego boeinga i ich bliskich na pyskach, znów rżniecie w telewizorniach ekspertów i biegłych. Gdzie byliście gdy ciało Prezydenta waszego państwa walało się w błocie smoleńskim ? Jedni robili to tak :

Comments are closed.