Otwarte drzwi „Azylu”

Otwarte drzwi „Azylu”

15
5
PODZIEL SIĘ

Schronisko dla zwierząt „Azyl” w Dzierżoniowie zaprasza na drugą edycję Dni Otwartych. W dniach 24-25 maja będzie można bezpłatnie adoptować czworonożnego przyjaciela i jeszcze otrzymać dla niego wyprawkę (smycz, karmę, obrożę, adresówkę).

 piesely

Pieski z aktualną książeczką zdrowia, odrobaczone, wysterylizowane i odpchlone, będzie można oglądać od godz. 10.00 do 16.00. Przyjdź, może z którymś się zaprzyjaźnisz i ofiarujesz mu dom i swą miłość?

Organizatorzy przewidzieli dla odwiedzających dodatkowe atrakcje: loterię fantową, malowanie twarzy dla dzieci i poczęstunek.

drzwiotwarteogromne

UM Dzierżoniów

5 KOMENTARZE

  1. Te biedne stworzenia powinno się usypiać a nie męczyć je trzymaniem latami w klatkach.

  2. Polska to jeden z niewielu krajów, gdzie psy w schroniskach nie są usypiane po „miesiącu” pobytu. Można być z tego dumnym lub się zadumać nad pytaniem dlaczego np.Anglii lub Irlandii nie stać na dożywotnie utrzymywanie psów w schroniskach i są tam szybko usypiane. Tamtejsze świetnie wyposażone i czyściutkie schroniska są często pokazywane w TV jako opozycja do naszych biednych, przepełnionych schronisk. Tylko, że nikt nie mówi co się dzieje z tamtejszymi psami jak ich w ciągu miesiąca nikt nie odbierze.

  3. A może powinny być zwalniane ze względu na stan zdrowia jak pastuch o ksywce „profesor”?

Comments are closed.