Otwarcie Regałowiska!!! (WIDEO, FOTO!!!)

Otwarcie Regałowiska!!! (WIDEO, FOTO!!!)

33
18
PODZIEL SIĘ

Od wczoraj Bielawa jak co roku, od 16 lat zmieniła się w stolicę Reggae. Jednak po raz pierwszy od lat, koncert miejski – otwierający Festiwal przyciągnął rekordową liczbę publiczności. Z pewnością stało się tak za sprawą zmian jakie w tym roku wprowadzili organizatorzy. Koncert miejski zorganizowany został z najwyższą starannością, na dużej scenie z gwiazdami polskiego i światowego formatu.

Do Bielawy przyjechali wykonawcy z górnej półki.

DSCF2277
Rekordowa frekwencja na Placu Wolności

Od godzin popołudniowych na Placu Wolności na chętnych czekała Ula Afro Fryc – która uczyła podstaw dancehall-u, nie brakowało chętnych do wypróbowania się w tym energetycznym układzie.

DSCF2079
Ula Afro Fryc podczas warsztatów dancehall

Zobacz FILM

 

 

Na scenie przy akompaniamencie HOUSE OF RIDDIM wystąpili kolejno: DAMIAN SYJONFAM, MESAJAH i główna gwiazda wieczoru czyli ANTHONY B.

DSCF2297
Anthony B

 

Zobacz film

DSCF2229

Plac Wolności w Bielawie wypełniły po brzegi rytmy reggae. Razem z Manolo (Mesajah) utwór „Każdego dnia” i „Szukając szczęścia” śpiewał cały tłum. Rozgrzana do czerwoności publiczność była już doskonale przygotowana na wejście Anthonego B. Artysta dał ponad godzinny popisowy koncert nasycony energią, pozytywnymi emocjami i wyjątkowym przekazem.

Zobacz FILM

DSCF2193
Mesajah

 

 

 

Zobacz film

 

Artystom towarzyszyły piękne I GRADES  – chórek Magda „Jazzy” Dzięgiel & Basia eM Miedzińska.

DSCF2191
I GRADES

To był początek!! Przed nami właściwa część imprezy, dwa dni fantastycznych przeżyć i najlepszy line up!!

Marzena Zdolska

Foto: Marzena Zdolska

Wideo: Marzena Zdolska

Zobacz galerię z otwarcia!!!

18 KOMENTARZE

  1. Szacunkowo około 350 000 zł. Bielawę na to absolutnie nie stać. Stać jest za to burmistrza by zadłużyć po uszy miasto. Zrobi wszytko by utrzymać się na stołku. Chyba że bielawianie nie dadzą się nabrać na te błyskotki i pokażą mu 16 listopada gdzie jest miejsce dla przebiegłych postkomunistów.

    • 350 000 zł kosztuje całość a jaki jest wpływ z biletów? A tak na koniec to każda impreza żeby ją organizować musi się bilansować. Nikt nie dopłaca do tego rodzaju festiwali a już na pewno nie po tylu latach jego funkcjonowania.

      • Miasto które ma ponad 40 milionów długu powinno dążyć to bilansowania się takiej imprezy ale z drugiej strony Bielawa bez tego festiwalu nie byłaby już tą samą Bielawą.

  2. Rysiek Ty bezmózgowcu rozumiem że masz kampanie ale żeby do 5 nad ranem napierdalać muzykę to już przesada może bielawska policja by coś z tym zrobiła bo można zrozumieć dni Bielawy do 23 góra 24 ale do 5 rano nie można było okna otworzyć jak nie chodziłem na wybory to się teraz przejdę tylko po to żebyś matole nie wygrał

  3. Ten Festiwal jest jedynym pozytywnym aspektem codzinnosci w Bielawie. Organizowany jest dla ludzi z całego kraju nie tylko z tego.miasta. pierwszy który doloY trzy grosze do zniszczenia go sam się zniszczy

    • Zgoda, ale pod warunkiem, że władze Bielawy będą tym wszystkim, którzy nie są odporni na całonocne „łubudubu” fundować pobyt poza Bielawą np. w domach wczasowych położonych w zacisznych miejscach Polski.

Comments are closed.